Шу аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 29-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 3895 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жыл 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Бір жолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Шу аудандық мәслихатның 2016 жылғы 16 мамырдығы № 2-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3102 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 маусымдағы "Шу өңірі" газетінде жарияланған) шешімі;
2) "Шу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 43-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2774 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Шу өңірі" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың аппарат басшысы С. Сасықбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Б. Елеуов
Мәслихат хатшысы Е. Өмірәлиев

О признании утратившим силу некоторых решений Шуского районного маслихата
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 июня 2018 года № 29-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июля 2018 года № 3895
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и сомоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Шуского районного маслихата:
1) Решение Шуского районного маслихата от 16 мая 2016 года № 2-7 "О предоставлении единовременной социальной помощи" (зарегистривано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3102, опубликовано в районной газете "Шуская долина" от 15 июня 2016 года);
2) Решение Шуского районного маслихата от 20 августа 2015 года № 43-9 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Шускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2774 опубликовано в районной газете "Шуская долина" от 30 сентября 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата С. Сасыкбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Елеуов
Секретарь маслихата Е. Умралиев