Шу қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 204 қаулысы және Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 29-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 3896 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысын және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу қаласының кейбір көшелері қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
2. Осы нормативтік-құқықтық актінің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, әкімшілік-аумақтық құрылымды жетілдіру жөніндегі тұрақты комиссиясына және аудан әкімі аппаратының басшысы Т. Ботабековке жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Досаев
Мәслихат хатшысы Е.Өмірәлиев
Сессия төрағасы Б.Елеуов
Шу аудандық әкімдігінің
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 204 қаулысына және
2018 жылғы 21 маусымдағы
№ 29-6 шешіміне қосымша
Шу қаласындағы көшелерге берілген қайта атаулар
1) Арычная көшесі - Алакөл көшесі
2) Бугровая көшесі - Әулиешоқы көшесі
3) Водопадная көшесі - Бәйшешек көшесі
4) Восточная көшесі - Ақшоқы көшесі
5) Гэсовская көшесі - Атамұра көшесі
6) Дорожная көшесі - Самұрық көшесі
7) Дорожный проезі - Адырна көшесі
8) Кузнечная көшесі - Жалғызқұдық көшесі
9) Лесозащитная көшесі - Ақтерек көшесі
10) Маслозаводская көшесі - Ақсай көшесі
11) Новотрактовая көшесі - Өжет көшесі
12) Паровозная көшесі - Байқоңыр көшесі
13) Победа көшесі - Мәңгілік Ел көшесі
14) Паромная көшесі - Ақдала көшесі
15) Перепелова көшесі - Жетіген көшесі
16) Локомативная көшесі - Ұлы Дала көшесі
17) Почтовая көшесі - Пырақ көшесі
18) Привольная көшесі - Аққу көшесі
19) Пустынная көшесі - Ақберен көшесі
20) Раздольная көшесі - Алаш көшесі

О переименовании некоторых улиц города Шу
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 12 июня 2018 года № 204 и решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 июня 2018 года № 29-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июля 2018 года № 3896
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территорий районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы города Шу согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного нормативно-правового акта возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию социально – культурной сферы, здравоохранения, образования, развитии связи с общественными и молодежными организациями, соблюдения общественного правопорядка и развития административно -территориального устройства и на руководителя аппарата акима района Т. Ботабекова.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Секретарь маслихата Е. Умралиев
Председатель сессии Б. Елеуов
Приложение
к постановлению акимата Шуского района
от 12 июня 2018 года № 204
и к решению Шуского районного маслихата
от 21 июня 2018 года №29-6
Переименованные улицы города Шу
1) улица Арычная - улица Алакөл
2) улиуа Бугровая - улица Әулиешоқы
3) улица Водопадная - улица Бәйшешек
4) улица Восточная - улица Ақшоқы
5) улица Гэсовская - улица Атамұра
6) улица Дорожная - улица Самұрық
7) проезд Дорожный - улица Адырна
8) улица Кузнечная - улица Жалғызқұдық
9) улица Лесозащитная - улица Ақтерек
10) улица Маслозаводская - улица Ақсай
11) улица Новотрактовая - улица Өжет
12) улица Паровозная - улица Байқоңыр
13) улица Победа - улица Мәңгілік Ел
14) улица Паромная - улица Ақдала
15) улица Перепелова - улица Жетіген
16) улица Локомативная - улица Ұлы Дала
17) улица Почтовая - улица Пырақ
18) улица Привольная - улица Аққу
19) улица Пустынная - улица Ақберен
20) улица Раздольная - улица Алаш