Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 433 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 3983 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 306 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Жақсыбаев Нұрлан Сегізбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Шу ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "__"
№__ қаулысына қосымша
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мекен-жайы
Төлем мөлшері (айына 1 шаршы метр үшін)
1
Шу ауданы, Шу қаласы, Жетісу мөлтек ауданы, №4 үй
91 теңге

Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 21 ноября 2018 года № 433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 ноября 2018 года № 3983.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232) акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Нурлана Сегизбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от "___" 2018 года №___
Размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда
Адрес
Размер платы (за один квадратный метр в месяц)
1
Шуский район, г.Шу, микрорайон Жетысу дом №4
91 тенге