Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4025 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 28.04.2020 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Шу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Шу ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Шу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2899 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 22 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ботабеков Төленді Санақұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
М. Сарыбеков
"____" ____________ 2018 ж.
Шу ауданы әкімінің
2018 жылғы ___ _______
№ ___ шешіміне қосымша
Шу ауданының сайлау учаскелері
№ 418 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының Қ. Рысқұлбеков көшесі № 1-44, Амангелді көшесі № 1-68, Жамбыл көшесінің № 1-23 тақ жағы, Шәкіров көшесі № 1-451, Гагарин көшесі № 1-96, Балуан Шолақ көшесі № 1-158, Жидебай көшесі № 1-91, Сәрсен би көшесі № 1-35, Базыл көшесі № 1-18, Базылов тұйығы № 1-14, Каусар көшесі № 1-12, Қазыққаққан көшесі, Әжібай көшесі № 1-64
№ 419 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының Төле би көшесі № 1-204, Дөрекенов көшесі № 1-22, Мырза көшесі № 1-20, Сейфуллин көшесі № 1-47, Батырбеков көшесі № 1-10, Құрамыс көшесі № 1-14, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-16, Мұрат Сыздық көшесі № 1-13, Набережный көшесі № 1-8, Айнақұлов көшесі № 1-86, Сейт Дубаев көшесі № 1-14, Ы. Алтынсарин көшесі № 1-19, Айманбетов көшесі № 1-15, Жақсыбай көшесі № 1-60, Қылышбай көшесі № 1-88, Қонаев көшесі № 1-76, Жамбыл көшесінің № 25-43 тақ жағы, Жамбыл тұйығы № 1-7, Төле би тұйығы № 1-19, Сүйімбек көшесі № 1-16, Асатов көшесі № 1-36, Жеңістің 30 жылдығы көшесі № 1-27, З. Досжанов көшесі № 1-46, Самал көшесі, Жауғаш батыр көшесі № 1-20, Арай көшесі, Қасенеев көшесі № 1-23, № 10
№ 420 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2018 года № 4025. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 28 апреля 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 28.04.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шуского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Шуского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Шуского района от 15 декабря 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2899, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 июня 2016 года)
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шуского района Ботабекова Толенди Санаковича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
М. Сарыбеков
"____" ______________ 2018 г.
Приложение к решению
акима Шуского района
от _______ 2018 года № __
Избирательные участки Шуского района
Избирательный участок № 418
Границы: улица К. Рыскулбекова № 1-44, улица Амангелды № 1-68, нечетная сторона № 1-23 улицы Жамбыла, улица Шакирова № 1-451, улица Гагарина № 1-96, улица Балуан Шолака № 1-158, улица Жидебай № 1-91, улица Сарсен би № 1-35, улица Базыла № 1-18, тупик Базыла № 1-14, улица Каусар № 1-12, улица Казыккаккан, улица Ажибай № 1-64 села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 419
Границы: улица Толе би № 1-204, улица Дорекенова № 1-22, улица Мырза № 1-20, улица Сейфуллина № 1-47, улица Батырбекова № 1-10, улица Курамыс № 1-14, улица А. Молдагуловой № 1-16, улица Мурата Сыздыка № 1-13, улица Набережная № 1-8, улица Айнакулова № 1-86, улица Сейт Дубаева № 1-14, улица Ы. Алтынсарина № 1-19, улица Айманбетова № 1-15, улица Жаксыбай № 1-60, улица Кылышбай № 1-88, улица Конаева № 1-76, нечетная сторона № 25-43 улицы Жамбыла, тупик Жамбыла № 1-7, тупик Толе би № 1-19, улица Суймбека № 1-16, улица Асатова № 1-36, улица 30 лет Победы № 1-27, улица З. Досжанова № 1-46, улица Самал, улица Жаугаш батыра № 1-20, улица Арай, улица Касенеев № 1-23, № 10 села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 420

Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының Төле би көшесі № 101-294, Жақсыбай көшесі № 88-154, Байдахметов көшесі № 1-57, Қонаев көшесі № 59-174, Жамбыл көшесінің № 26-38 жұп жағы, Абай көшесі № 23-58, Рысқұлов көшесі № 14-39, Әубәкіров көшесі № 18-43, Панфилов көшесі № 2-32, Бокин көшесі № 1-28, Дөненбаев көшесі № 1-27, Дөненбаев бұрылысы № 2-10, Берден көшесі № 2-10, Тілеуқабыл көшесі № 1-12, Естемесов көшесі № 1-15, Самал алқабы № 19-23, Тоқташ учаскесінің cүт фермасы
№ 421 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының Б. Момышұлы көшесі № 1-105, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 33-86, Б. Шолақ көшесі № 148-271, Досымбаев көшесі № 49-60, С. Шәкіров көшесі № 153-294, С. Шәкіров тұйығы № 1-14, Гагарин көшесі № 97-183, Абай көшесі № 1-8, Т.Рысқұлов көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, Әубәкіров көшесі № 1-16, Жамбыл көшесінің № 2-24 жұп жағы, Медетбеков көшесі № 1-20
№ 422 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би аулының Төле би көшесі № 296-349, Жақсыбай көшесі № 140-171, Қылышбай көшесі № 156-259, Байдахметова көшесі № 46-75, Қонаев көшесі № 176-263, М. Мәметова көшесі 1-62, Егемберді көшесі № 1-96, Райымқұлов бұрылысы № 1-19, Әшімбаев көшесі № 1-43, Бокин көшесі № 30-86, № 13-61, Панфилов көшесі № 34-122, Бақтыбеков көшесі № 1-17, Мәмбетов көшесі № 1-35, № 2,4,6, мал бордақылау базасы, Ақшабаев бұрылысы №1, 3, 5, 7
№ 423 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев ауылының Ататүрік көшесі № 1-168а, Қонаев көшесі № 1-208, Абылайхан көшесі № 1-253, Оңласынов көшесі № 1-206, Шоқаев бұрылысы № 1, 2, 3, 5, Смайыл көшесі № 2-9, Алтынсарин көшесі № 9, 11, 13, 16, Достық көшесі № 7-20/2, Аймауытов көшесі № 1-9, Желтоқсан көшесі № 1-3, Жұмабаев көшесі № 11-19, Шу бұрылысы № 10-15
№ 424 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев аулының Байтұрсынов көшесі № 1-159, Дулат көшесі № 1-81, Жамбыл көшесі № 1-39, Амангелді көшесі № 1-39, Смайыл көшесі № 18-65, М. Мәметова көшесі № 1-42, Сыпатай бұрылысы № 1-11, Есім бұрылысы № 1-6, Қазақстан бұрылысы № 2-16, Шәкәрім бұрылысы № 1-13, Дулатов көшесі № 1-35/3, Алтынсарин бұрылысы № 2-19, Достық бұрылысы № 1-6, Жұмабаев бұрылысы № 2-5, Шу бұрылысы № 1-9, Бөлтірік көшесі № 1-10
№ 425 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлікүстем ауылдық округінің Бірлікүстем ауылы
№ 426 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Жаңа жол ауылы
№ 427 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескішу ауылдық округінің Ескі Шу ауылы
№ 428 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескішу ауылдық округінің Тасөткелсу ауылы
№ 429 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көкқайнар ауылдық округінің Көкқайнар ауылы
№ 430 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округі Оразалы батыр ауылы
№ 431 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы
№ 432 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округінің Жайсан ауылы
№ 433 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тасөткел ауылдық округінің Тасөткел ауылы
№ 434 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Алға ауылы
№ 435 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Сауытбек ауылы
№ 436 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өндіріс ауылдық округінің Абай ауылы
№ 437 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Жиенбет ауылы
№ 438 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Мойынқұм ауылы
№ 439 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы
№ 440 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бәйдібек ауылы
№ 441 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бөлтірік ауылы
№ 442 сайлау учаскесі
Шекарасы: Балуан Шолақ ауылдық округінің Балуан Шолақ ауылы, Жиделі станциясы
№ 443 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңақоғам ауылдық округінің Көктөбе ауылы
№ 444 сайлау учаскесі
Шекарасы: Далақайнар ауылы
№ 445 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар ауылы
№ 446 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар станциясы
№ 447 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Сүйінбай көшесі № 1-12, Чапаев көшесі №1-18, Коммунистический көшесі № 2-22, Алаш көшесі № 3-16, Тайқазан көшесі № 1-б-13, Аққу көшесі №1-21, Ақдала көшесі №1-6, Керейқұл көшесі №1-33, Байбатыров көшесі №1-19, Әулиешоқы көшесі № 2-12, Тұрапбаев көшесі №1-27, Бәйшешек көшесі № 1-19, Біллалов көшесі №1-45, К. Әзірбаев көшесі № 2-26, Тоқтаров көшесі № 2-10, Циолковский көшесі №1-10, Речная көшесі № 1-37, Қосы батыр көшесі № 1-59, Құлатаев көшесі № 1-39, Түрксіб көшесі № 2-100, Сыпатай батыр көшесі №1-116, Стаханов көшесі № 1-63, Стаханов бұрылысы №1-68, Мүсірепов көшесі № 1-9, Қарбышев көшесі №1-10, Құрманғазы көшесі № 1-10, Алакөл көшесі № 1-39, М. Жәліл көшесі №1-39, Байқоңыр көшесі №1-10, Ниетбайұлы көшесі № 1-32, Х. Хамиджанов көшесі №1-35, Горный бұрылысы № 1-20, Атамұра көшесі № 1-19, ГЭС бұрылысы № 1-5, Қосалқы станциясы № 1-3
№ 448 сайлау учаскесі

Границы: улица Толе би № 101-294, улица Жаксыбай № 88-154, улица Байдахметова № 1-57, улица Конаева № 59-174, четная сторона № 26-38 улицы Жамбыла, улица Абая № 23-58, улица Рыскулова № 14-39, улица Аубакирова № 18-43, улица Панфилова № 2-32, улица Бокина № 1-28, улица Доненбаева № 1-27, переулок Доненбаева № 2-10, улица Бердена № 2-10, улица Тлеукабыл № 1-12, улица Естемесова № 1-15, массив Самал № 19-23, молочная ферма на участке Токташ села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 421
Границы: улица Б. Момышулы № 1-105, улица К. Рыскулбекова № 33-86, улица Б. Шолака № 148-271, улица Досымбаева № 49-60, улица С. Шакирова № 153-294, тупик С. Шакирова № 1-14, улица Гагарина № 97-183, улица Абая № 1-8, улица Т. Рыскулова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, улица Аубакирова № 1-16, четная сторона № 2-24 улицы Жамбыла, улица Медетбекова № 1-20 села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 422
Границы: улица Толе би № 296-349, улица Жаксыбай № 140-171, улица Кылышбай № 156-259, улица Байдахметова № 46-75, улица Конаева № 176-263, улица М. Маметова 1-62, улица Егемберды № 1-96, переулок Райымкулова № 1-19, улица Ашимбаева № 1-43, улица Бокина № 30-86, № 13-61, улица Панфилова № 34-122, улица Бактыбекова № 1-17, улица Мамбетова № 1-35, №2,4,6, база для откорма скота, переулок Акшабаева №1, 3, 5, 7 села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 423
Границы: улица Ататюрка № 1-168а, улица Конаева № 1-208, улица Абылайхана 1-253, улица Онласынова № 1-206, переулок Шокаева №1,2,3,5, улица Смайыла № 2-9, улица Алтынсарина № 9, 11, 13, 16, улица Достык № 7-20/2, улица Аймауытова № 1-9, улица Желтоксан № 1-3, улица Жумабаева № 11-19, переулок Шу № 10-15 села Конаева
Избирательный участок № 424
Границы: улица Байтурсынова № 1-159, улица Дулата № 1-81, улица Жамбыла № 1-39, улица Амангелды № 1-39, улица Смайыла № 18-65, улица М. Маметовой № 1-42, переулок Сыпатай № 1-11, переулок Есима № 1-6, переулок Казахстан № 2-16, переулок Шакарима № 1-13, улица Дулатова № 1-35/3, переулок Алтынсарина № 2-19, переулок Достык № 1-6, переулок Жумабаева № 2-5, переулок Шу № 1-9, улица Болтирика № 1-10 села Конаева
Избирательный участок № 425
Границы: село Берликустем Берликустемского сельского округа
Избирательный участок № 426
Границы: село Жана жол Жанажолского сельского округа
Избирательный участок № 427
Границы: село Ески Шу Ескишуского сельского округа
Избирательный участок № 428
Границы: село Тасоткельсу Ескишуского сельского округа
Избирательный участок № 429
Границы: село Коккайнар Коккайнарского сельского округа
Избирательный участок № 430
Границы: село Оразалы батыр Аксуского сельского округа
Избирательный участок № 431
Границы: село Аксу Аксуского сельского округа
Избирательный участок № 432
Границы: село Жайсан Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 433
Границы: село Тасоткель Тасоткельского сельского округа
Избирательный участок № 434
Границы: село Алга Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 435
Границы: село Сауытбек Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 436
Границы: село Абай Ондирисского сельского округа
Избирательный участок № 437
Границы: село Жиенбет Корагатинского сельского округа
Избирательный участок № 438
Границы: село Мойынкум Корагатинского сельского округа
Избирательный участок № 439
Границы: село Актобе Актобинского сельского округа
Избирательный участок № 440
Границы: село Байдыбек Дулатского сельского округа
Избирательный участок № 441
Границы: село Болтирик Дулатского сельского округа
Избирательный участок № 442
Границы: село Балуан Шолак Балуан Шолакского сельского округа, станция Жидели
Избирательный участок № 443
Границы: село Коктобе Жанакогамского сельского округа
Избирательный участок № 444
Границы: село Далакайнар
Избирательный участок № 445
Границы: село Шокпар Шокпарского сельского округа
Избирательный участок № 446
Границы: станция Шокпар Шокпарского сельского округа
Избирательный участок № 447
Границы: улица Суюнбая №1-12, улица Чапаев №1-18, улица Коммунистическая №2-22, улица Алаш №3-16, улица Тайказан №1-б-13, улица Акку №1-21, улица Акдала №1-6, улица Керейкула №1-13, улица Байбатырова №1-19, улица Аулиешокы №2-12, улица Турапбаева №1-27, улица Байшешек №1-19, улица Биллалова №1-45, улица К. Азербаева №2-26, улица Токтарова №2-10, улица Циолковского №1-10, улица Речная №1-37, улица Косы батыра №1-59, улица Кулатаев №1-39, улица Турксибская №2-100, улица Сыпатай батыра №1-116, улица Стаханова №1-63, переулок Стаханова №1-68, улица Мусрепова №1-9, улица Карбышева №1-10, улица Курмангазы №1-10, улица Алаколь №1-39, улица М. Жалила №1-39, улица Байконур №1-10, улица Ш. Ниетбайулы №1-32, улица Х. Хамиджанова №1-35, улица Горный переулок №1-20, улица Атамура №1-19, переулок ГЭС №1-5, Подстанция №1-3 города Шу
Избирательный участок № 448

Шекарасы: Шу қаласының Бекбосынов көшесі № 1-63, Е. Қалғаев көшесі №1-109, Сыпатай батыр көшесі № 111-132, Стаханов көшесі № 70-86, Алакөл көшесі № 32-61, Ұлы дала көшесі № 1-19, Қ. Орынбаев көшесі № 1-13, Трудовой көшесі № 1-13, Жалғыз құдық көшесі № 1-16, Барыс көшесі № 1-20, Пушкин көшесі № 1-18, Набережная көшесі № 1-16, Көкірекбаев көшесі № 68-139, Советский бұрылысы № 1-14, А. Волошенко көшесі № 1-30, Пушкин бұрылысы, Наурызбай батыр көшесі №1-120, Стаханов бұрылысы № 5, Жетіген көшесі № 1-96, С. Лазо көшесі №1-19
№ 449 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Қайындыкөл көшесі № 1-51, Глинки көшесі № 1-25, Блаженов көшесі № 1-32, Морозов көшесі № 1-19, Свеклобазовская көшесі № 1-23, Адырна көшесі № 1-38, Калинин көшесі № 1-29, Ақберен көшесі № 1-58, Ақшоқы көшесі № 1-19, Ақтерек көшесі № 1-34, К.Көкірекбаев көшесі № 1-66, Әбдікерімов көшесі № 1-52, Самұрық көшесі, Қайындыкөл көшесінің № 1, 2 бұрылыстары
№ 450 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Қайындыкөл көшесі № 52-129, Пушкин көшесі № 19-44, Әбдікерімов көшесі № 53-135, Өжет көшесі № 1-70, Фрунзе көшесі № 1-80, Абай көшесі № 1-77, Терешкова көшесі № 1-71, Гастелло көшесі № 1-52, Барыс бұрылысы № 1-39, Тектұрмас көшесі, Южный бұрылысы № 1-86, Скляров көшесі № 1-17
№ 451 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Автобазовская көшесі № 1-21, Жангельдин көшесі № 1-21, Блаженов көшесі № 1-36, Голиков көшесі № 1-33, Шевцова көшесі № 1-49, Громова көшесі № 1-49, Нұрпейісов көшесі № 1-46, Нұрпейісов бұрылысы № 1-8, Нахимов көшесі № 1-10, Лермонтов көшесі № 1-12, Тілеубеков көшесі № 1-12, Досымов көшесі № 1-21, Крупская көшесі № 1-7, Кашперский көшесі № 1-7, Островский көшесі № 1-8, Кривоносов көшесі № 1-23, Темирязов көшесі № 1-24, Б. Тымбаев көшесі № 1-29, Мұқанов көшесі, Куйбышев көшесі, Пушкин көшесі
№ 452 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Желтоқсан көшесі №1-29, Мұратбаев көшесінің № 1-145 тақ жағы, № 2-106 жұп жағы, Түйебеков көшесі № 3-20, Желтоқсан бұрылысы №1-5, Шакиров көшесі, Аққұдық көшесі № 1-49, Пырақ көшесі № 1-19, Почтовый бұрылысы № 1-5, Қабанбай батыр көшесі № 1-32, Аққұдық бұрылысы №1,2,3, Сәтпаев көшесі № 1-145
№ 453 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Төлебаев көшесі № 1-118, Мәңгілік ел көшесі № 1-128, Айтқазы Рахманұлы көшесі № 1-90, Жамбыл көшесі №15-35, Горький көшесі №1-16, Рысбек батыр көшесі №1-37, Шәкіров көшесі №5а, Жайсан мөлтек ауданы № 1, 1а, 5, 6, 7, 7а, Айтқазы Рахманұлы бұрылысы № 1-9, Телемұнара № 1, 2, 3, 4, Тоқташ көшесі № 3а, 1а, 2а, 2б, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, Сейфуллин көшесі № 2а, 2в, 7а, 7б
№ 454 сайлау учаскесі

Границы: улица Бекбосынова № 1-63, улица Е. Калгаева №1-109, улица Сыпатай батыра № 111-132, улица Стахановская № 70-86, улица Алаколь № 32-61, улица Улы дала № 1-19, улица К.Орынбаева № 1-13, улица Трудовая № 1-13, улица Жалгыз кудык № 1-16, улица Барыс № 1-20, улица Пушкина № 1-18, улица Набережная № 1-16, улица Кокрекбаева № 68-139, переулок Советской № 1-14, улица А. Волошенко № 1-30, переулок Пушкина, улица Наурызбай батыра №1-120, переулок Стахановский №5, улица Жетиген №1-96, улица С. Лазо №1-19 города Шу
Избирательный участок № 449
Границы: улица Кайындыколь № 1-46, переулок Глинки № 1-25, улица Блаженова № 1-30, улица Морозова № 1-19, улица Свеклобазовская № 1-23, улица Адырна № 1-38, улица Калинина № 1-29, улица Акберен № 1-58, улица Акшокы № 1-19, улица Актерек № 1-34, улица К.Кокрекбаева № 1-66, улица Абдикеримова № 1-52, улица Самрук, переулки №1, 2 улицы Кайындыколь города Шу
Избирательный участок № 450
Границы: улица Кайындыколь № 52-129, улица Пушкина №19-44, улица Абдикеримова №53-135, улица Ожет № 1-70, улица Фрунзе № 1-80, улица Абая № 1-77, улица Терешкова № 1-71, улица Гастелло № 1-52, переулок Барыс № 1-39, улица Тектурмас, переулок Южный № 1-86, улица Склярова № 1-17, города Шу
Избирательный участок № 451
Границы: улица Автобазовская № 1-21, улица Жангельдина № 1-21, улица Блаженова № 1-36, улица Голикова № 1-33, улица Шевцова № 1-49, улица Громова № 1-49, улица Нурпейсовой № 1-46, переулок Нурпейсовой № 1-8, улица Нахимова № 1-10, улица Лермонтова № 1-12, улица Тлеубекова № 1-12, улица Досумова № 1-21, улица Крупской № 1-7, улица Кашперского № 1-7, улица Островского № 1-8, улица Кривоносова № 1-23, улица Темирязева № 1-24, улица Б. Тымбаева № 1-29, улица Муканова, улица Куйбышева , улица Пушкина города Шу
Избирательный участок № 452
Границы: улица Желтоксана № 1-29, нечетная сторона № 1-145, четная сторона № 2-106 улицы Муратбаева , улица Туйебекова № 3-20, переулок Желтоксана № 1-5, улица Шакирова, улица Аккудук № 1-49, улица Пырак № 1-19, переулок Почтовый № 1-5, улица Кабанбай батыр № 1-32, переулок Аккудук №1,2,3, улица Сатпаева № 1-145 города Шу
Избирательный участок № 453
Границы: улица Толебаева № 1-118, улица Мангилик ел № 1-128, улица Айтказы Рахманулы № 1-90, улица Жамбыла № 15-35, улица Горького № 1-16, улица Рысбек батыр № 1-37, улица Шакирова № 5а, микрорайон Жайсан №1,1а,5,6,7,7а, переулок Айтказы Рахманулы №1-9, Телевышка №1,2,3,4, улица Токташ №3а,1а,2а,2б,20,1в,19,4,13а,34, улица Сейфуллина №2а,2в,7а,7б города Шу
Избирательный участок № 454

Шекарасы: Шу қаласының Қонаев көшесі № 1-16, Қарасу көшесі № 4, 6, 8, 10, Шәкіров көшесі № 2, Қарасу көшесі № 9а, Макаренко бұрылысы № 1, 1б, 6, 7, 8, 12а, 14, 26, 28, 30, 8 март көшесінің 1, 2, 3 бұрылыстары, К. Игібайұлы көшесі, Әбдікерімов көшесі
№ 455 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Амангелді көшесі № 1-73, Қонаев көшесі № 17-21, Қырғызбаев көшесі № 1-63, К.Игебайұлы көшесі № 1-19, Панфилов көшесі № 1-13, М. Мәметова көшесі № 1-93, Шәкіров көшесі № 1-10
№ 456 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Түйебеков көшесі № 24-28а, Кононенко көшесі № 1-105, Кононенко бұрылысы №1,3,5,7,9, Қабанбай батыр көшесі №24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, Абдуганиев көшесі № 1-60, Мұратбаев көшесінің № 108-212 жұп жағы, № 147-279 тақ жағы, С. Есалиев көшесі № 1-27, Сырымбетов көшесі № 5, 5а, 7, 10, 11, 12, Рабочая бұрылысы № 1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13
№ 457 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Қали Үсембаев көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Сейтимбетова көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, Сырымбетов № 1-7, Интернат бұрылысы № 4, 5, 6, Қызғалдақ бұрылысы № 1-11, Сәтпаев көшесі № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, Балуан Шолақ көшесі № 2, 4, 6, 8, Маяковский көшесі № 1-10, Абылай хан көшесі № 1-14, Түйебеков көшесі № 28-85, Түйебеков бұрылысы № 1-15, Абдукәрімов көшесі № 1-42
№ 458 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Науалиев көшесі № 1-83, Сәтпаев көшесі № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-357, Ақтас көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Ақсай көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, Бектенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, Бектенов тұйығы № 1-9, Ағыбай батыр көшесі № 1-71, Бектенов бұрылысы № 1-40, Алтынсарин көшесі № 1-99, Алтынсарин 1 бұрылысы № 1, 3, 5, 9, 11, Алтынсарин 2 бұрылысы № 1, 2, 3, Алтынсарин 3 бұрылысы № 1-8, Алтынсарин 4 бұрылысы № 1-12, Алтынсарин 5 бұрылысы № 1-4, Орынбаев көшесі № 1-61
№ 459 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Бектенов көшесі № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Строительная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Ташкенбай көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Жансүгіров көшесі № 1-22, Ә. Молдағұлова көшесі № 1-85, Жансүгіров бұрылысы № 1-5, Мәделі қожа көшесі, Мәделі қожа бұрылысы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, Тельпенов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Гагарин көшесі № 1-10, Майлы қожа көшесі № 1-49, Шевченко көшесі №1-4, Сейфуллин көшесі, Кірбаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 ,25, 27, Текебаев көшесі № 1-16, Қ. Ибрайқұл көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 40, 41, Бестамақ көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Баймұхаметов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Щорса көшесі № 1-20, Исабайұлы көшесі № 1-22, С.Жұмабекұлы көшесі, Ағадыр көшесі, Сарықұм көшесі, Жанкулиев көшесі
№ 460 сайлау учаскесі

Границы: улица Конаева № 1-16, улица Карасу №4,6,8,10, улица Шакирова №2, улица Карасу № 9а, переулок Макаренко №1,1б,6,7, 8,12а,14,26,28,30, 1,2,3 переулки улицы 8 марта, улица К. Игибайулы, улица Абдукаримова города Шу
Избирательный участок № 455
Границы: улица Амангелды №1-73, улица Конаева № 17-21, улица Киргизбаева № 1-63, улица К. Игибайулы №1-19, улица Панфилова №1-13, улица М. Маметова №1-93, улица Шакирова № 1-10 города Шу
Избирательный участок № 456
Границы: улица Туйебекова №24-28а, улица Кононенко №1-105, переулок Кононенко №1,3,5,7,9, улица Кабанбай батыра № 24-145,147,153,155,157,159,161,163,165,167,169,171,173,175,177,179,181,185, улица Абдуганиева № 1-60, четная сторона №108-212, нечетная сторона № 147-279 улицы Муратбаева , улица С. Есалиева №1-27, улица Сырымбетова №5,5а,7,10,11,12, переулок Рабочий №1,2,3,7,9,10,12,13 города Шу
Избирательный участок № 457
Границы: улица Кали Усембаева №2,4,6,8,10,12,14,16, улица Сейтимбетова №2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,23, улица Сырымбетова №1-7, переулок Интернатовский №4,5,6, переулок Кызгалдак № 1-11, улица Сатпаева №155,157,159,161,163,165,167,169,171,173,175,177,179,181,183,185,187,189,191, 193,195,197,201,203, улица Балуан Шолака №2,4,6,8, улица Маяковского №1-10, улица Абылай хана №1-14, улица Туйебекова №28-85, переулок Туйебекова № 1-15, улица Абдукаримова №1-42 города Шу
Избирательный участок № 458
Границы: улица Науалиева № 1-83, улица Сатпаева №56,58,60,74,76,78,80,82,84,86,88,90,92,94,98,100,102,104,106,108,112,114,116, 118,120,122, 124,126,128,130,132,134,136,138,140,142,144,146,148-357, улица Актас №1,2,3, 4,5,6,7,8, улица Уалиханова №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, улица Аксай №4,6,8,10,12,14, улица Бектенова №1,2,3,4,6, тупик Бектенова №1-9, улица Агыбай батыр № 1-71, переулок Бектенова №1-40, улица Алтынсарина №1-99, 1 переулок Алтынсарина №1,3,5,9,11, 2 переулок Алтынсарина №1,2,3, 3 переулок Алтынсарина №1-8, 4 переулок Алтынсарина №1-12, 5 переулок Алтынсарина №1-4, улица Орынбаева № 1-61 города Шу
Избирательный участок №459
Границы: улица Бектенова №8,10,12,14,16,18,20,24, улица Строительная №1,3,5,7,9,11,13,15, улица Ташкенбай №1,3,5,7,9,11,13, улица Жансугурова № 1-22, улица А.Молдагуловой №1-85, переулок Жансугурова № 1-5, улица Мадели кожа, переулок Мадели кожа №1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23, 25,27,29,31,33,35,37,39,40,41,43,45, улица Тельпенова №1,3,5,7,9, 11,13,15,17,19, 21,23,25,27,29, улица Гагарина №1-10, улица Майлы кожа №1-49, улица Шевченко № 1-4, улица Сейфуллина, улица Кирбаева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17,19,21,23,25,27, улица Текебаева №1-16, улица К. Ибрайкул №1,3,5,7,9,11, 13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,37,39,40,41, улица Бестамак №1,3,5,7,9,11,13, улица Баймухаметова №1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27, 29,31,33,35,37,39, улица Щорса № 1-20, улица Исабайулы №1-22, улица С.Жумабекулы, улица Агадыр, улица Сарыкум, улица Жанкулиева города Шу
Избирательный участок № 460

Шекарасы: Шу қаласының, Степная көшесі № 1-46, Айнабұлақ көшесі № 1-26, Ақтау көшесі № 1-48, Панфилов көшесі № 3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Панфилов бұрылысы № 2, 4, 14, 16, Стадион бұрылысы № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Фурманов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, Гайдар көшесі № 1, 2, 2а, 4, Арқалық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, Орталық тұйығы №1,3,5,7,9, 11,13,15,17, Сәтпаев көшесі № 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, Байтіленов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17,Байжанов көшесінің № 1-33 тақ жағы, № 2-22 жұп жағы, Төлегенов көшесі № 1-30, Қарашев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Әубәкіров көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, Б. Момышұлы көшесі № 1-30, Бигельдинов көшесі № 1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34, Садовая көшесі № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, М. Әуезов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Бозшакөл көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, Жанкулиев көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, Керуен көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 14,15, Т. Рысбекова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, А. Оспанова көшесі, А. Оспанов бұрылысы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,Сейфуллин көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24
№ 461 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы

Границы: улица Степная №1-46, улица Айнабулак №1-26, улица Актау №1-48, улица Панфилова №3,5,6,7,10,11,11а,12,12а,13,16,18,19,20,22,24, 26,28,30,32, переулок Панфилова №2,4,14,16, переулок Стадионный №1,1б,2,3, 4,5,6,7,8,9,10,12, улица Фурманова №1,2,4,5,6,7,9,10,14,15,16,17,18,19,20,22,24, 26,27,28,29,30,33,35,37,39,41,45,47, улица Гайдара №1,2,2а,4, улица Аркалык №1,2,3,4,5,7, тупик Орталык №1,3,5,7,9,11,13,15,17, улица Сатпаева №154, 156,158,160,162,164,166,168,170,172,174,176,178,180,182,184,186,321,323,325, 327,329,341,343,345, улица Байтленова № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28, 30,32,34,36,1,3,5,7,9,11,13,15,17, нечетная сторона №1-33, четная сторона №2-22 улицы Байжанова, улица Толегенова №1-30, улица Карашева №1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29, улица Аубакирова №1,2,5,6,7,9,11,13,15, улица Б.Момышулы №1-30, улица Бигельдинова №1,2,7,11,13,14,18,19,21,28,33,34, улица Садовая №1,3,4,7,9,10,11,13, улица М. Ауезова №1,3,4,5,6,9,11,13,17,19,21,23, улица Бозшаколь №1,3,4,5,6,7,8,13,14,15,16,17,18,22,24,26, улица Жанкулиева №1,2, 2а,3,4,5,6,7,8,9,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,29,30,32,34,38,40,46, 48,51,52, улица Керуена №1,2,3,5,7,14,15, улица Т. Рысбекова №1,3,5,7,9,11,13, 15,17,19,21,23, улица А. Оспанова, переулок А.Оспанова №2,4,6,8,10,12,14, улица Сейфуллина №1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,24 города Шу
Избирательный участок № 461
Границы: село Берлик Берликского сельского округа.