Шу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 459 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4027 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индектерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 268 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3518 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылғы 5 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Сегізбайұлы Жақсыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасының басшысы
_________________Б. Жәнібеков
"____" ___________2018 ж
Шу ауданы әкімдігінің
2018 жылғы __________ №__
қаулысына қосымша
Шу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы
(шақырым)
1.
KH-SH-1

Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Шуского района
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 459. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2018 года № 4027
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Шуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Шуского района от 28 июля 2017 года № 268 "Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Шуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3518, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 сентября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Нурлана Сегизбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата Жамбылской области
_________________Б. Жанибеков
"____" ___________2018 г7
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
№__ от _________ 2018 года
Наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Шуского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность
(километр)
1.
KH-SH-1