Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 17 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 3884 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірлік ауылдық округінің, Бірлік ауылының көше атаулары өзгертілсін:
1) Привокзальная көшесі – Әулие ата;
2) Мира көшесі – Бейбітшілік;
3) Штабная көшесі – Тұран;
4) Восточная көшесі – Жайлау;
5) Карл Маркс көшесі – Күлтөбе;
6) Центральная көшесі – Жібек жолы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы Е.Косахов

О переименовании улицы
Решение акима Бирликского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 14 июня 2018 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 июля 2018 года № 3884
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Бирлик, Бирликского сельского округа:
1) улицу Привокзальная – Әулие ата;
2) улицу Мира – Бейбітшілік;
3) улицу Штабная – Тұран;
4) улицу Восточная – Жайлау;
5) улицу Карл Маркс – Күлтөбе;
6) улицу Центральная – Жібек жолы.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима округа Е.Косахов