Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 10/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 наурызда № 4671 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 13/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 28.02.2019 № 13/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Постановление акимата Карагандинской области от 13 марта 2018 года № 10/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2018 года № 4671. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 28 февраля 2019 года № 13/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 28.02.2019 № 13/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 237 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15452 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15452) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "13" наурыздағы
№ 10/02 қаулысына қосымша
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
№ реттік саны
Тауарлық балық өнімдерінің түрлері
2018 жылғы жоспарланған өнім көлемі, кг
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерінің 1 кг өндірісіне азық шығындарына берілетін субсидиялардың бекітілген нормативі, кг

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от "13" марта 2018 года № 10/02
Объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
№ по порядку
Виды товарной рыбоводной продукции
Планируемый объем производства продукции в 2018 году, кг
Утвержденный норматив расхода кормов на производство 1 кг продукции аквакультуры (рыбоводства) субсидий, кг