Жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018 - 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 37/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 тамызда № 4886 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 24 июля 2018 года № 37/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 августа 2018 года № 4886.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2018 – 2019 учебный год согласно приложению 1 и 2 к настоящему постановлению.

2. "Қарағанды облысының білім басқармасы", "Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің

2. Государственным учреждениям "Управление образования Карагандинской области", "Управление здравоохранения Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Карагандинской области

2018 жылғы "24" шілдедегі
№ 37/02 қаулысына
1 қосымша
2018-2019 оқу жылы күндізгі оқу нысаны бойынша мамандықтар бөлінісінде жоғары бiлiмдi мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
реті
Жоғарғы білім мамандығының коды
Мамандықтың атауы
2018-2019 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (күндізгі )
Оқу жылы 1 студенттің оқуына орташа есеп (мың теңгемен)

от "24" июля 2018 года
№ 37/02
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2018-2019 учебный год в разрезе специальностей по очной форме обучения (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
п/п
Код специальности высшего образования
Наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа на 2018-2019 учебный год (очное)
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тг.)