2018 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 64/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5071 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы №256 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17306 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Келесілер күші жойылды деп танылсын:

Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2018 год
Постановление акимата Карагандинской области от 13 декабря 2018 года № 64/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2018 года № 5071
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №17306) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2018 год, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу:

1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы №02/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 наурыздағы № 27 (22479) "Орталық Қазақстан" және 2018 жылғы 6 наурыздағы № 27 (22286) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 21 ақпанда жарияланған);

1) постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года №02/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4611, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 марта 2018 года №27 (22286), "Орталық Қазақстан" от 6 марта 2018 года №27 (22479), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 февраля 2018 года);

2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 тамыздағы №42/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 02/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4897 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2018 жылғы 4 қыркүйегіндегі № 97 (22549), "Индустриальная Караганда" 2018 жылғы 4 қыркүйегіндегі № 97 (22356) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 22 тамызда жарияланған).

2) постановление акимата Карагандинской области от 9 августа 2018 года №42/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года №02/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4897, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 4 сентября 2018 года №97 (22356), "Орталық Қазақстан" 4 сентября 2018 года №97 (22549), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 августа 2018 года).

3. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. "2018 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялардың көлемдерін бекіту туралы" қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Постановление "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2018 год" вводится в действие после дня его первого официального опубликования.