Қарағанды қалалық мәслихатының ХXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы VI шақырылған ХХVIII сессиясының № 313 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қыркүйекте № 4919 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының ХXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 158 (1888) "Взгляд на события" газетінде, 2018 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 260 125 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 466 638 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 427 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 894 469 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 471 328 мың теңге;
2) шығындар – 61 319 648 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 842 633 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 842 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 491 518 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 491 518 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 8 410 638 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 410 638 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 8 019 665 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 414 469 мың теңге;

О внесении изменений в решение ХXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 - 2020 годы"
Решение ХХVIII сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 22 августа 2018 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2018 года № 4919
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2017 года № 158 (1888), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 января 2018 года следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 260 125 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 466 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 427 690 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 894 469 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 471 328 тысяч тенге;
2) затраты – 61 319 648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 842 633 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 842 633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 491 518 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 491 518 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 8 410 638 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 410 638 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 8 019 665 тысяч тенге;
погашение займов – 2 414 469 тысяч тенге;

23 571 547
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 026 706
Нысаналы даму трансферттері
7 525 176
Бюджеттік кредиттер
8 019 665
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 026 706
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
132 672
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
204 827
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
16 000
Оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
537 400
Өнімді жұмыспен қамтылуда жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы бойынша білім беру объектілерін жөндеуге
135 298
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
85 914
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
770 204
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
77 723
Білім беру ұйымдарындағы интернет-сайттарға автоматтандырылған мониторинг бағдарламасын орнатуға
1 536
Нәтижелі жұмыспен қамту және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
95 587
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен еңбек дағдылары бойынша кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
157 632
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмсалған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 304
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
66 293
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес берушілер мен ассистенттер енгізуге
4 320
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбекақы төлемінің тартымды жүйесін енгізуге
8 867
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
154 755
Ауыл шаруашылығының аса қауіпті инфекциялық ауруға шалдыққан жануарларының санитарлық союын жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
492
Ветеринариялық препараттарды егу, сақтау және тасымалдау бойынша қызмет көрсетуге
41
2018 жылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
5 572 841
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге

23 571 547
в том числе:
Целевые текущие трансферты
8 026 706
Целевые трансферты на развитие
7 525 176
Бюджетные кредиты
8 019 665
Целевые текущие трансферты
8 026 706
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
132 672
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
204 827
На открытие кабинетов интеллектуальных игр
16 000
На приобретение и доставка учебников
537 400
На ремонт объектов образования в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства продуктивной занятости
135 298
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
85 914
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
770 204
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
77 723
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
1 536
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 587
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
157 632
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 304
На выплату государственной адресной социальной помощи
66 293
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 320
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
8 867
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
154 755
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
492
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
41
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов на 2018 год
5 572 841
в том числе:
на средний ремонт дорог