Талап селосындағы Комсомольская көшесін Болашақ көшесі деп қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Талап селосының әкімінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 4988 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы №138 қаулысына сәйкес, село тұрғындарының пікірін ескере отырып, Талап селосының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Талап селосындағы Комсомольская көшесі Болашақ көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім Ғ.Е. Битенов

О переименовании улицы Комсомольская в улицу Болашақ в селе Талап
Решение акима села Талап города Жезказган Карагандинской области от 18 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2018 года № 4988
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", учитывая мнения жителей села, аким села Талап РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Комсомольская в селе Талап в улицу Болашақ.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г.Е. Битенов