Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 4733 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңыңын 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда кызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 11148 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 апреля 2018 года № 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2018 года № 4733.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 12 сәуірдегі
№ 16/1 қаулысына қосымша
Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

1. Определить места для размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Спабекова Галымжана Оспановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению
акимата города Темиртау от
12 апреля 2018 года № 16/1
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 11.12.2023 № 86/3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Стационарлық емес сауда объектілерінің орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, жалпы өлшемі, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
8 шағын ауданы, "Караван" дүкенінің сол жағында

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Темиртау Карагандинской области от 11.12.2023 № 86/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место расположения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, общая, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, год
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
8 микрорайон, слева от магазина "Караван"