Теміртау қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/2 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 4734 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 11148 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об организации выездной торговли в городе Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 апреля 2018 года № 16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2018 года № 4734
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Темиртау согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "12" сәуірдегі
№ 16/2 қаулысына
қосымша
Теміртау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
Сауда орындары
1
117 квартал, № 3 және № 4 үйлер аралығында
2
Қалалық жағажай ауданында
3
Лебедев көшесі, № 6 үй ауданында
4

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Спабекова Галымжана Оспановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от "12" апреля 2018 года
№ 16/2
Места для осуществления выездной торговли в городе Темиртау
Места торговли
1
117 квартал, между домами № 3 и № 4
2
в районе городского пляжа
3
улица Лебедева, в районе дома № 6
4