Теміртау қаласы мен Ақтау кенті бойынша мүгедектер мен азаматтардың жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 17/5 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4747 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 5/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 31.01.2019 № 5/1 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген), Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласындағы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Теміртау қаласы мен Ақтау кентіндегі ұйымдары жұмыскерлерінің жалпы тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Теміртау қаласы мен Ақтау кентіндегі ұйымдары жұмыскерлерінің жалпы тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін Теміртау қаласы мен Ақтау кентіндегі ұйымдары жұмыскерлерінің жалпы тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов и отдельных категорий граждан по городу Темиртау и поселку Актау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 19 апреля 2018 года № 17/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4747. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 31 января 2019 года № 5/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 31.01.2019 № 5/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13898), приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14010), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации города Темиртау в размере одного процента от списочной численности работников организаций города Темиртау и поселка Актау согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников организаций города Темиртау и поселка Актау, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников организаций города Темиртау и поселка Актау, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

4. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындар санының екі пайызынан төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
5. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 14/1 "Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4230 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 3 мамырында электрондық түрде жарияланған) қаулысы;
2) Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 14/2 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 3 мамырында электрондық түрде жарияланған) қаулысы.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Дәурен Жағыпарұлы Есімхановқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17/5 қаулысына
1-қосымша
Қылмыстық - атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Теміртау электрометаллургиялық комбинат" акционерлік қоғамы
1670
1
16
2
"Ақ бұлақ БОВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
221
1
2
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17/5 қаулысына
2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Теміртау электрометаллургиялық комбинат" акционерлік қоғамы
1670
1
16
2
"Ақ бұлақ БОВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
221
1
2
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17/5 қаулысына
3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Теміртау электрометаллургиялық комбинат" акционерлік қоғамы
1670
1
16
2
"Ақ бұлақ БОВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
221
1
2
3
"Тоқтар Әубәкіров атындағы гимназия" жекеменшік мекемесі
79
1
1
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17/5 қаулысына
4-қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Temirtau associates and ancillaries" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

4. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Темиртау от 30 марта 2017 года №14/1 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4230, опубликованно в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 мая 2017 года);
2) постановление акимата города Темиртау от 30 марта 2017 года №14/2 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Темиртау и поселку Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4229, опубликованно в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 мая 2017 года).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Есимханова Даурена Жагипаровича.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау Г. Ашимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от "19" апреля 2018 года
№ 17/5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Акционерное общество "Темиртауский электрометаллургический комбинат"
1670
1
16
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ бұлақ БОВ"
221
1
2
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от "19" апреля 2018 года
№ 17/5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Акционерное общество "Темиртауский электрометаллургический комбинат"
1670
1
16
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ бұлақ БОВ"
221
1
2
Приложение 3
к постановлению акимата
города Темиртау
от "19" апреля 2018 года
№ 17/5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Акционерное общество "Темиртауский электрометаллургический комбинат"
1670
1
16
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ бұлақ БОВ"
221
1
2
3
Частное учреждение "Гимназия имени Тохтара Аубакирова"
79
1
1
Приложение 4
к постановлению акимата
города Темиртау
от "19" апреля 2018 года
№ 17/5
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организвции
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте(единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Temirtau associates and ancillaries"