Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 19/173 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4794 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4573 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9 (12692) "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9-10 (1688) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 235 991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 397 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 337 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 486 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 757 890 мың теңге;
2) шығындар – 10 880 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 12 856 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 12856 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 631 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631 387 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631 387 мың теңге.";
2) 10 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 49 284 мың теңге сомасында бекітілсін".
3) келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2017 жылы бөлінген, 3 131 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін".

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 19/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 мая 2018 года № 4794. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 января 2018 года № 9 (12692), "Северное Прибалхашье" от 24 января 2018 года № 9-10 (1688), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 235 991 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 397 278 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 337 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44 486 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 757 890 тысяч тенге;
2) затраты – 10 880 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 12 856 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 12856 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 631 387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631 387 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631 387 тысяч тенге.";
2) пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2018 год в сумме 49 284 тысяч тенге".
3) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2018 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2017 году, в сумме 3 131 тысячи тенге".