Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 қарашадағы № 23/205 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қарашада № 5010 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4573 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9 (12692) "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9-10 (1688) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 416 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 325 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 584 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 984 322 мың теңге;
2) шығындар – 11 293 794 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 15 640 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 15 640 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 861 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 861 259 мың теңге:
қарыздар түсімі – 276 727 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 584 532 мың теңге.";
2) 10 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 1 ноября 2018 года № 23/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2018 года № 5010. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 января 2018 года № 9 (12692), "Северное Прибалхашье" от 24 января 2018 года № 9-10 (1688), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 416 895 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 325 270 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60 584 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 984 322 тысяч тенге;
2) затраты – 11 293 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 15 640 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 15 640 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 861 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 861 259 тысяч тенге:
поступление займов – 276 727 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 584 532 тысяч тенге.";
2) пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 39 259 мың теңге сомасында бекітілсін".
3) көрсетілген шешімнің 1 және 7 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
01 қарашадағы №23/205 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы № 16/127 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

"10. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2018 год в сумме 39 259 тысяч тенге".
3) приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 01 ноября 2018 года №23/205
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2017 года №16/127
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

67 596
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
935
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
63 233
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37 705
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 100
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 633
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 633
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
84 134
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84 134
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 194
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
420
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21 594
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 054
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 872
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 343 633
1
Тұрғын үй шаруашылығы
932 807
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 429
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2 191
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 238
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77 120
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
77 120
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
836 362
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
812 591
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23 771
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15 896
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

67 596
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
935
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 233
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37 705
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 100
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 633
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 633
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
84 134
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84 134
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 194
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
420
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21 594
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 054
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 872
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 343 633
1
Жилищное хозяйство
932 807
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 429
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 191
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 238
464
Отдел образования района (города областного значения)
77 120
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
77 120
467
Отдел строительства района (города областного значения)
836 362
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
812 591
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 771
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
15 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда