Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 01-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5110 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 04.12.2023 № 2 (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Балқаш қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Балқаш қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Балқаш қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 02-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3009 болып тіркелген, 2015 жылғы 04 наурыздағы № 24 (12274) "Балқаш өңірі" және № 24 (1345) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, 2015 жылғы 11 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) Балқаш қаласы әкімінің 2015 жылғы 06 қарашадағы № 06-ш "Балқаш қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы №2 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі № 3504 болып тіркелген, 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 133-134 (12384) "Балқаш өңірі" және № 134-135 (1456) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімінің
2018 жылғы "28" желтоқсан
№ 01-ш шешіміне қосымша
Балқаш қаласы бойынша сайлау учаскелері
№ 175 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлімжанов көшесі, 9
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А үйлері;
Калмыков тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 7, 7А үйлері.
№ 176 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 4
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 3 үйі;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Балхаша Карагандинской области от 28 декабря 2018 года № 01-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5110. Утратило силу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 4 декабря 2023 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 04.12.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Балхаш согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима города Балхаш:
1) решение акима города Балхаш от 26 февраля 2015 года № 02-р "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3009, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 24 (12274) и "Северное Прибалхашье" № 24 (1345) от 4 марта 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 11 марта 2015 года);
2) решение акима города Балхаш от 06 ноября 2015 года № 06-р "О внесении изменения в решение акима города Балхаш от 26 февраля 2015 года № 02-р "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3504, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" №133-134 (12384) и "Северное Прибалхашье" № 134-135 (1456) от 4 декабря 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Балхаш А. Аглиулин
Приложение
к решению акима города Балхаш
№ 01-ш от "28" декабрь
2018 года
Избирательные участки по городу Балхаш
Избирательный участок № 175 Центр – коммунальное государственное учреждение "Балхашский колледж сервиса", улица Алимжанова, 9
В границах:
улица Алимжанова, дома № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А;
переулок Калмыкова, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5;
улица Бокейханова, дома № 7, 7А.
Избирательный участок № 176 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 города Балхаш", улица Желтоксан, 4
В границах:
улица Алимжанова, дом № 3;

Бөкейханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 10, 12, 16 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 5 үйлері.
№ 177 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 9 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 5
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 12 үйі;
Ленин көшесі № 10, 12, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 9, 11, 16, 18 үйлері.
№ 178 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бөкейханов көшесі, 17
Шекаралары:
Бөкейханов көшесі № 15, 19, 21, 27, 31, 33 үйлері;
Ленин көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері;
Островский көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Әлімжанов көшесі № 14, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Прокатчиков көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Қалалық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 179 сайлау учаскесі Орталық – "Ә.Бөкейханов атындағы Балқаш қаласының № 15 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шашубай ықшам ауданы, 11А
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 18, 20, 22, 24 үйлері;
Қараменде би көшесі № 1, 2, 4, 6 үйлері;
Уәлиханов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9 үйлері;
Ленин көшесі № 31, 33, 35 үйлері;
Томпиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Байсейітова көшесі № 12 үйі;
Шашубай ықшам ауданы № 1, 2, 3, 3Б, 16, 23 үйлері.
№ 180 сайлау учаскесі Орталық – "Қазақмыс Корпорациясының политехникалық колледжі" жеке меншік мекемесі, Ленин көшесі, 36
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері;
Ленин көшесі № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 7 үйі;
Байсейітова көшесі № 7, 8 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 18, 19, 21, 22, 23 үйлері;
"Балқаштүстімет" өндірістік бірлестігінің профилакториясы.
№ 181 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының "Зияткер" мамандандырылған мептеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 3
Шекаралары:
Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Ленин көшесі № 38, 40 үйлері;
Мир көшесі № 1, 5, 7 (жатақхана) үйлері;
Желтоқсан көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35 үйлері;
Байсейітова көшесі № 3, 4 үйлері.
№ 182 сайлау учаскесі Орталық – "Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 1-ші корпус, Ленин көшесі, 45
Шекаралары:
Уәлиханов көшесі № 2, 4, 6, 8, үйлері;
Қараменде би көшесі № 8, 10, 16 үйлері;
Мир көшесі № 15 (жатақхана), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33 үйлері;

улица Бокейханова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 10, 12, 16;
улица Желтоксан, дома № 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 177 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 города Балхаш", улица Сейфуллина, 5
В границах:
улица Алимжанова, дом № 12;
улица Ленина, дома № 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15;
улица Бокейханова, дома № 9, 11, 16, 18.
Избирательный участок № 178 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8 города Балхаш", улица Бокейханова, 17
В границах:
улица Бокейханова, дома № 15, 19, 21, 27, 31, 33;
улица Ленина, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Островского, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Алимжанова, дома № 14, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Прокатчиков, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
изолятор временного содержания городского отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 179 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 15 имени А. Букейханова города Балхаш", микрорайон Шашубая, 11А
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 18, 20, 22, 24;
улица Караменде би, дома № 1, 2, 4, 6;
улица Уалиханова, дома № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Ленина, дома № 31, 33, 35;
улица Томпиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Байсеитовой, дом № 12;
микрорайон Шашубая, дома № 1, 2, 3, 3Б, 16, 23.
Избирательный участок № 180 Центр – частное учреждение Политехнический колледж корпорации "Казахмыс", улица Ленина, 36
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Ленина, дома № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30;
улица Желтоксан, дом № 7;
улица Байсеитовой, дома № 7, 8;
улица Сейфуллина, дома № 18, 19, 21, 22, 23;
профилакторий производственного объединения "Балхашцветмет".
Избирательный участок № 181 Центр - коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа "Зияткер" города Балхаш", улица Мира, 3
В границах:
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ленина, дома № 38, 40;
улица Мира, дома № 1, 5, 7 (общежитие);
улица Желтоксан, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сейфуллина, дома № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35;
улица Байсеитовой, дома № 3, 4.
Избирательный участок № 182 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина", корпус 1, улица Ленина, 45
В границах:
улица Уалиханова, дома № 2, 4, 6, 8;
улица Караменде би, дома № 8, 10, 16;
улица Мира, дома № 15 (общежитие), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33;

Ленин көшесі № 37, 41, 43 үйлері;
Қазбекова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері.
№ 183 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының М. Горький атындағы жалпы бiлiм беретiн № 1 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 56
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 17 үйі;
Қараменде би көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б үйлері;
Ленин көшесі № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92 үйлері;
Подсадник тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54 үйлері;
Макаренко тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Амангелді көшесі № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Қазбекова көшесі № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлері;
Некрасов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Шашубай тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13 үйлері;
Чайковский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22 үйлері.
№ 184 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 5 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 17
Шекаралары:
Мир көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері;
Ленин көшесі № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 15, 16, 18 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 34 (жатақхана), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Ардагерлер орамы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Геофизиктер орамы;
Техснаб, Ботсад орамдары.
№ 185 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Желтоқсан көшесі
Шекаралары:
Аурухана қалашығы.
№ 186 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Желтоқсан көшесі, 23
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 23 (медицина колледжінің жатақханасы) үйі;

улица Ленина, дома № 37, 41, 43;
улица Казбековой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
Избирательный участок № 183 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 имени М. Горького города Балхаш", улица Ленина, 56
В границах:
улица Братьев Мусиных, дом № 17;
улица Караменде би, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Сейфуллина, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б;
улица Ленина, дома № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92;
переулок Подсадника, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54;
переулок Макаренко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Амангельды, дома № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
улица Пушкина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Казбековой, дома № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
улица Некрасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Шашубая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13;
переулок Чайковского, дома № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22.
Избирательный участок № 184 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5 города Балхаш", улица Желтоксан, 17
В границах:
улица Мира, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Ленина, дома № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62;
улица Амангельды, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10;
улица Желтоксан, дома № 15, 16, 18;
улица Сейфуллина, дома № 34 (общежитие), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
квартал Ветеранов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
квартал Геофизиков;
квартал Техснаб, Ботсад.
Избирательный участок № 185 Центр – коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Балхаш", улица Желтоксан
В границах:
Больничный городок.
Избирательный участок № 186 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Балхаш", улица Желтоксан, 23
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Желтоксан, дом № 23 (общежитие медицинского колледжа);

97 орамы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Спицын көшесі № 1, 3, 7, 9 үйлері;
Индустриальный тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Миллер тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
8 ықшам аудан;
9 ықшам аудан;
10 ықшам аудан № 20, 21, 22, 23 үйлері;
11 ықшам аудан;
12 ықшам аудан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1 үйлері;
Южный тұйық көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
№ 187 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының балалар-жасөспірімдер мен жеткіншектер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чайковский тұйық көшесі, 16
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Сәтпаев көшесі № 6, 7, 8, 9 үйлері;
Ленин көшесі № 91А, 91Б, 94, 96, 100 үйлері;
Русаков ықшам ауданы № 1, 2 үйлері;
Подсадника тұйық көшесі № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 50, 52, 54, 56 үйлері.
№ 188 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Иванов көшесі № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлері;
90 орамы;
Қараменде би көшесі № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77 үйлері;
Сармантайұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Орманбетұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Төлендинов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Ағайынды Мусиндер көшесі № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері;
Рембаза кенті;
Цветочная тұйық көшесі № 1, 2А, 3, 5, 6, 9 үйлері;
Старая площадка учаскесі №12, 12А, 17 үйлері;
№ 189 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәтпаев ықшам ауданы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А үйлері.
№ 190 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының М. Русаков атындағы жалпы бiлiм беретiн № 2 санаторлық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 5
Шекаралары:
Русаков атындағы ықшам ауданы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
10 ықшам ауданы № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14 үйлері;
7 ықшам ауданы № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64 үйлері;
6 ықшам ауданы № 1 үйі;
Сәтпаев көшесі № 3, 5 (жатақхана) үйлері.

97 квартал, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Спицына, дома № 1, 3, 7, 9;
переулок Индустриальный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
переулок Миллера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
8 микрорайон;
9 микрорайон;
10 микрорайон, дома № 20, 21, 22, 23;
11 микрорайон;
12 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1;
переулок Южный, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 187 Центр – коммунальное государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа города Балхаш" переулок Чайковского, 16
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
улица Сатпаева, дома № 6, 7, 8, 9;
улица Ленина, дома № 91А, 91Б, 94, 96, 100;
микрорайон Русакова, дома № 1, 2;
переулок Подсадника, дома № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Сейфуллина, дома № 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 188 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
улица Иванова, дома № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
90 квартал;
улица Караменде би, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77;
переулок Сармантайулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Орманбетулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Толендинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Братьев Мусиных, дома № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
поселок Рембаза;
переулок Цветочный, дома № 1, 2А, 3, 5, 6, 9;
участок Старая площадка, дома № 12, 12А, 17;
Избирательный участок № 189 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
микрорайон Сатпаева, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А.
Избирательный участок № 190 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная санаторная школа-интернат № 2 имени М. Русакова города Балхаш", улица Сатпаева, 5
В границах:
микрорайон имени Русакова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
10 микрорайон, дома № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14;
7 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64;
6 микрорайон, дом № 1;
улица Сатпаева, дома № 3, 5 (общежитие).

№ 191 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының Абай атындағы № 2 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сванкұлов орамы, 20
Шекаралары:
Сванқұлов атындағы орамы № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Ағыбай батыр көшесі № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А үйлері;
Лазо тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Тоқтамысов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
8 март көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Железнодорожников көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Ержанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51 үйлері;
Сәрсембаев көшесі № 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70 үйлері;
Металлургтер көшесі № 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 95 үйлері;
Школьная көшесі № 8, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7 үйлері.
№ 192 сайлау учаскесі Орталық - "Балқаш қаласының Абай атындағы № 2 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сванкұлов орамы, 20
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2 үйлері;
8 март көшесі № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері;
Жамбыл көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96 үйлері;

Избирательный участок № 191 Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 2 имени Абая города Балхаш", квартал Сванкулова, 20
В границах:
квартал Сванкулова, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Агыбай батыра, дома № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А;
переулок Лазо, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Токтамысова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица 8 Марта, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Железнодорожников, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ержанова, дома № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51;
улица Сарсембаева, дома № 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70;
улица Металлургов, дома № 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80;
улица Школьная, дома № 8, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 192 Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 2 имени Абая города Балхаш", квартал Сванкулова, 20
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2;
улица 8 Марта, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Жамбыла, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2;
улица Абая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бокейханова, дома № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;

Гоголь көшесі № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлері;
Тоқтамысов көшесі № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80 үйлері;
Жидебай батыр ықшам ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлері;
Әлімжанов көшесі № 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері;
Школьная көшесі № 58, 60, 62, 64 үйлері.
№ 193 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлері;
Жамбыл көшесі № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлері;
8 март көшесі № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93 үйлері;
Абай көшесі № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136 үйлері;
Гоголь көшесі № 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлері;
Тоқтамысов көшесі № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129 үйлері;
Жезқазған көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25 үйлері;
Лермонтов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Луначарский тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Чехов тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17 үйлері;
Железнодорожников көшесі № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері;
Ержанов көшесі № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98 үйлері;
Металлургтер көшесі № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140 үйлері;

улица Гоголя, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Токтамысова, дома № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80;
микрорайон Жидебай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
улица Алимжанова, дома № 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Школьная, дома № 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 193 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Жамбыла, дома № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица 8 Марта, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93;
улица Абая, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Бокейханова, дома № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица Гоголя, дома № 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Токтамысова, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129;
улица Жезказганская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25;
переулок Лермонтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Луначарского, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Чехова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17;
улица Железнодорожников, дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Ержанова, дома № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98;
улица Металлургов, дома № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;

Сәрсембаев көшесі № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133 үйлері;
Әлімжанов көшесі № 48, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83 үйлері;
Школьная көшесі № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлері.
№ 194 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы № 17 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлері;
Жезқазған көшесі № 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Бижанұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Уәлиханов көшесі № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57 үйлері;
Мәметова тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері
Қошқарбаев тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Асфандьяров тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Достоевский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Мичурин тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Сары-Арқа көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлері;
Щербаков тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 үйлері;
Геологтер кенті.
№ 195 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы № 17 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
Жидебай батыр ықшам ауданы №8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№ 196 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы № 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
№ 197 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18 үйлері;

улица Сарсембаева, дома № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133;
улица Алимжанова, дома № 48, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83;
улица Школьная, дома № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
Избирательный участок № 194 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 17 имени В. Маяковского города Балхаш", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Жезказганская, дома № 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
переулок Бижанулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Уалиханова, дома № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57;
переулок Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
переулок Кошкарбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок Асфандьярова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Достоевского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок Мичурина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок Щербакова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28;
поселок Геологов.
Избирательный участок № 195 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 17 имени В. Маяковского города Балхаш", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
микрорайон Жидебай батыра, дома № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 196 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 197 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18;

Мұхамеджанов ықшам ауданы № 28, 29, 32, 35 үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі Орталық – Денешынықтыру және сауықтыру кешені, Қараменде би көшесі, 31 Г
Шекаралары:
Мұхамеджанов ықшам ауданы № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34 үйлері.
№ 199 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының Н. Крупская атындағы жалпы білім беретін № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 32
Шекаралары:
Мұхамеджанов ықшам ауданы № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А үйлері;
Қараменде би көшесі № 25 үйі;
№ № 07044, 53898 әскери бөлімдері.
№ 200 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Шашубай ықшам ауданы № 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25 үйлері.
№ 201 сайлау учаскесі Орталық – "Ә. Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 2-ші корпус, Қараменде би көшесі, 17
Шекаралары:
Шашубай ықшам ауданы № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22 үйлері;
Қараменде би көшесі № 19 үйі.
№ 202 сайлау учаскесі Орталық – "Конырат шағынауданының жалпы білім беретін № 3 орта мектебі", коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтынсарин көшесі, 11
Шекаралары:
Садовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері;
Степная көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Новорудная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Русаков көшесі № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Алтынсарин көшесі № 9 үйі;
Зайцев көшесі № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30 үйлері;
Балхашская көшесі № 2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері;
5 орам № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16 үйлері;
Асфандьяров көшесі № 2, 5, 7 үйлері;
Горняцкая көшесі № 15, 17 үйлері;
Клубная көшесі № 16 үйі;
Шашубай ықшам ауданы № 18Е үйі;
Шығыс Қоңырат кенті.
№ 203 сайлау учаскесі Орталық – "Конырат шағынауданының Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Русаков көшесі, 1 А
Шекаралары:
Октябрьская көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53,105 үйлері;
1 линия № 4, 10, 13 үйлері;
2 линия № 32, 33 үйлері;
3 линия № 4, 21, 26 үйі;
4 линия № 8, 13 үйлері;
6 линия № 14 үйі.
Горняцкая көшесі № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66 үйлері;

микрорайон Мухамеджанова, дома № 28, 29, 32, 35.
Избирательный участок № 198 Центр – Физкультурно-оздоровительный комплекс, улица Караменде би, 31 Г
В границах:
микрорайон Мухамеджанова, дома № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34.
Избирательный участок № 199 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени Н. Крупской города Балхаш", улица Мира, 32
В границах:
микрорайон Мухамеджанова, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А;
улица Караменде би, дом № 25;
войсковые части № № 07044, 53898.
Избирательный участок № 200 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25.
Избирательный участок № 201 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина", корпус 2, улица Караменде би, 17
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22;
улица Караменде би, дом № 19.
Избирательный участок № 202 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 микрорайона Конырат", улица Алтынсарина, 11
В границах:
улица Садовая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Степная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Новорудная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34;
улица Русакова, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алтынсарина, дом № 9;
улица Зайцева, дома № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30;
улица Балхашская, дома № 2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
5 квартал, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16;
улица Асфандьярова, дома № 2, 5, 7;
улица Горняцкая, дома № 15, 17;
улица Клубная, дом № 16;
микрорайон Шашубая, дом № 18Е;
поселок Шыгыс Конырат.
Избирательный участок № 203 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 25 имени Ы. Алтынсарина микрорайона Конырат", улица Русакова, 1А
В границах:
улица Октябрьская, дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53, 105;
1 линия, дома № 4, 10, 13;
2 линия, дома № 32, 33;
3 линия, дом № 4, 21, 26;
4 линия, дома № 8, 13;
6 линия, дом № 14;
улица Горняцкая, дома № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66;

Больничная көшесі № 7, 9, 11, 13, 15, 25 үйлері;
Зайцев көшесі № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31 үйлері;
Оранжерея көшесі №1 үйі;
ПСХ көшесі № 1, 2, 3 үйлері;
Русаков көшесі № 17, 18, 20, 22 үйлері;
Балхашская көшесі № 22, 24, 26, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері;
"Бектауата" шатқалы.
№ 204 сайлау учаскесі Орталық – "Горняк" клубы, Саяқ кенті, Бульвар Горняков көшесі, 48
Шекаралары:
Степная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлері;
Советская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері;
Западная көшесі № 2, 4, 6 үйлері;
Космонавтов көшесі № 1, 3, 24 үйлері;
Горняков Бульвары № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
МПС көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлері;
Южная көшесі № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19 үйлері;
Юбилейная көшесі № 2, 3, 10, 19, 20 үйлері;
Ашыөзек станциясы.
№ 205 сайлау учаскесі Орталық – "Саяқ кентінің жалпы білім беретін № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саяқ кенті, Балхашская көшесі
Шекаралары:
Геологическая көшесі № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Балхашская көшесі № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 43, 54 үйлері;
Вокзальная көшесі № 32, 41, 54, 56, 57, 58 үйлері, 1 жатақхана.
№ 206 сайлау учаскесі Орталық – "Гүлшат кентінің жалпы білім беретін № 27 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлшат кенті, Школьная көшесі, 1
Шекаралары:
Гүлшат кенті және Шұбар-түбек кенті.
№ 207 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласы жалпы білім беретін № 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 1
Шекаралары:
1078 км көшесі № 1 үйі;
Казарма 1198 км көшесі № 2,3 үйлері;
Вокзальная көшесі №10 үйі;
Мехколонна көшесі № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20 үйлері;

улица Больничная, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 25;
улица Зайцева, дома № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31;
улица Оранжерея, дом № 1;
улица ПСХ, дома № 1, 2, 3;
улица Русакова, дома № 17, 18, 20, 22;
улица Балхашская, дома № 22, 24, 26, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
урочище "Бектауата".
Избирательный участок № 204 Центр – клуб "Горняк", поселок Саяк, улица Бульвар Горняков, 48
В границах:
улица Степная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Советская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Западная, дома № 2, 4, 6;
улица Космонавтов, дома № 1, 3, 24;
Бульвар Горняков, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица МПС, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Южная, дома № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
улица Юбилейная, дома № 2, 3, 10, 19, 20;
станция Ашыозек.
Избирательный участок № 205 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 поселка Саяк", улица Балхашская
В границах:
улица Геологическая, дома № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балхашская, № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 43, 54;
улица Вокзальная, дома № 32, 41, 54, 56, 57, 58, общежитие 1.
Избирательный участок № 206 Центр – Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 27 поселка Гулшат", улица Школьная, 1
В границах:
поселок Гулшат и поселок Шубар-Тубек.
Избирательный участок № 207 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24 города Балхаш", улица Заслонова, 1
В границах:
улица 1078 км, дом № 1;
улица Казарма 1198 км, дом № 2,3;
улица Вокзальная, дом №10;
улица Мехколонна, дома № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20;

Степная көшесі №1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 47, 49, 51 үйлері;
Балқаш станциясы көшесі, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43 үйлері;
№ 208 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Балқаш станциясы, 73
Шекаралары:
Балқаш станциясы көшесі № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 105/3 үйлері;

улица Степная, дома №1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 47, 49, 51;
улица ст.Балхаш, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
Избирательный участок № 208 Центр – коммунальное государственное предприятие "Балхашская городская ветеринарная станция", Станция Балхаш 73
В границах:
улица ст.Балхаш, дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 105/3;