Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 11/01 "2018 жылға арналған Балқаш қаласы бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы бір тәрбиеленушіге есептегенде мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 56/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5112 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 597 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің, сондай-ақ кредиттік оқыту технологиясын есепке алғандағы жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16137 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 11/01 "2018 жылға арналған Балқаш қаласы бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы бір тәрбиеленушіге есептегенде мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4677 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 37 (12720) "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 33-34 (1712) "Северное Прибалхашье" қалалық газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 сәуірде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының сәйкес қосымшасына жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Саягуль Жаксылыковна Жаксылыковаға жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаш от 15 марта 2018 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника в дошкольных организациях по городу Балхаш на 2018 год"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 56/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5112
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и Приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года № 597 "Об утверждении Методики подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, а также высшего и послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16137), акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Балхаш от 15 марта 2018 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника в дошкольных организациях по городу Балхаш на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4677, опубликовано в городских газетах "Северное Прибалхашье" от 11 апреля 2018 года № 33-34 (1712), "Балқаш өңірі" 11 апреля 2018 года № 37 (12720), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 апреля 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Жаксылыкову Саягуль Жаксылыковну.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "29" желтоқсан
№ 56/02 қаулысына қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "15" наурыздағы
№11/01 қаулысымен бекітілген
2018 жылға арналған Балқаш қаласы бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы бір тәрбиеленушіге есептегенде мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге шыққан шығыстардың айдағы орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Мемлекеттік
Жеке-меншік
1
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Аглиулин
Приложение к постановлению
акимата города Балхаш
от "29" декабрь 2018 года
№56/02
Утвержден
Постановлением акимата
города Балхаш
от "15" марта 2018 года
№ 11/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника в дошкольных организациях по городу Балхаш на 2018 год
Наименование организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
государственные
частные
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Бөбек" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"

250
310212
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
2
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алпамыс" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
350
291694
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
3
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таңшолпан" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
305
241354
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
4
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айсулу" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
490773
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
5
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ручеек" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
430360
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
6
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ер Төстік" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
442221
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
7
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
250
310212
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
8
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Күншуақ" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
380328
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
9
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұлдыз" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
160
400769
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
10
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
290
332386
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
11
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
150
305313
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
12
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
95

250
310212
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Алпамыс" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
350
291694
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Таңшолпан" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
305
241354
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Айсулу" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
75
490773
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Ручеек" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
75
430360
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Ер Төстік" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
140
442221
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Ақбота" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
250
310212
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Күншуақ" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
140
380328
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Жұлдыз" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
160
400769
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
290
332386
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
150
305313
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Балдырган" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
95

337052
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
13
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдаурен" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
125
412968
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
14
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балақай" мектепке дейінгі мекемесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
256459
0
1 жас 7 айдан 3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
15
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласы Абай атындағы №2 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
72
12184
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
16
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласы жалпы білім беретін №5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
152
9178
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
17
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласы С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
68
13363
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
18
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласы жалпы білім беретін №9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
128
13493
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
19
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласының №15 мектеп – лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
111
10503
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
20
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш қаласы жалпы білім беретін №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
80
13999
0
2-3 жасқа дейін - 8416,23 теңге,
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
21
"Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоңырат кенті Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін №25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
25
2147
0
3-6 жасқа дейін - 10355,45 теңге
22
"Балапан бал бақша" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40
0
27000

337052
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Балдаурен" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
125
412968
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детское дошкольное учреждение "Балақай"
государственного учреждения "Отдел
образования города Балхаш"
320
256459
0
от 1 года 7 месяцев до 3-х лет - 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
15
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Лицей № 2 имени Абая города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
72
12184
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
16
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа №5 города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
152
9178
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
17
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Школа-гимназия № 7 имени С.Сейфуллина города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
68
13363
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
18
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа №9 города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
128
13493
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
19
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Школа-лицей № 15 города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
111
10503
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
20
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа №24 города Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
80
13999
0
от 2 до 3-х – 8416,23 тенге, от 3-6 лет - 10355,45 тенге
21
Дошкольный мини-центр при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа №25 имени Ы. Алтынсарина поселка Конырат" государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш"
25
2147
0
от 3-6 лет - 10355,45 тенге
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балапан детский сад"
40
0
27000

2-6 жасқа дейін - 11000 теңге

от 2-6 лет - 11000 тенге