Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 188 "2018 - 2020 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 246 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5024 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының №188 "2018-2020 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" (нормтивтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4542 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 295 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 648 мың теңге;
трансферттер түсімі – 254 426 мың теңге;
2) шығындар – 295 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХVІІІ сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 246 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 188 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 188 "О бюджете поселка Жайрем на 2018 - 2020 годы
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2018 года № 5024
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 188 "О бюджете поселка Жайрем на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4542, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 295 782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 648 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254 426 тысяч тенге;
2) затраты – 295 782 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХVІІІ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 29 ноября 2018 года № 246
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2017 года № 188
Бюджет поселка Жайрем на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование