Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 172 "2018 – 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 245 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5025 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХIХ сессиясының № 172 "2018-2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4543 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 394 616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 952 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 417 941 мың теңге;
2) шығындар – 3 531 236 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 136 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 620 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХVІІІ сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 245 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1 – қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2018 года № 5025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4543, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 394 616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 417 941 тысяч тенге;
2) затраты – 3 531 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 136 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 620 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 620 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХVІІІ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 29 ноября 2018 года № 245
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Бюджет города Каражал на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
15
Трансферттер
333586
1
Трансферттер
333586
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
333586
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5570
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
73240
038
Субвенциялар
254426
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
350
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
бюджеттік кредиттер
0
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-136620
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
136620
қарыздар түсімі
0
16
Қарыздарды өтеу
3000
1
Қарыздарды өтеу
3000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3000
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3000
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
139620
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 245 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
4 – қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
748646
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Облыстың білім басқармасы
68807
Тілдік курстарда тағылымдамадан өткен мұғалімдер үшін қосымша ақы төлеуге
623
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
936
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24389
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
6367
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
4731
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
1636
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
148
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
28298
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
5300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
6472
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
3225
Жастар практикасына
3247
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
1540
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
10584
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4291
оның ішінде:
Өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4144
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсингке
147
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
111
Облыстың ветеринария басқармасы
236
Ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
236
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
98778
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
98778
оның ішінде:
Жолдарды орташа жөндеуге
98778
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
537527
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
537527
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2 кезек
537527
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
15000
Тұрғын үй шаруашылығы
15000
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 245 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
5 - қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
748646
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
68807
Тілдік курстарда тағылымдамадан өткен мұғалімдер үшін қосымша ақы төлеуге
623
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
936
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24389
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
6367
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
4731
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
1636
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
148
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28298
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
5300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
6472
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
3225
Жастар практикасына
3247
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
1540
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
10584
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4291
оның ішінде:
Өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4144
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсингке
147
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
111
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
236
Ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
236
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98778
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
98778
оның ішінде:
Жолдарды орташа жөндеуге
98778
Нысаналы даму трансферттері
552527
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
552527
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
537527
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2 кезек
537527
Тұрғын үй шаруашылығы
15000
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
15
Трансферты
333586
1
Трансферты
333586
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
333586
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5570
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
73240
038
Субвенции
254426
051
Трансферты органам местного самоуправления
350
3) Чистое бюджетное кредитование
0
бюджетные кредиты
0
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-136620
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
136620
поступление займов
0
16
Погашение займов
3000
1
Погашение займов
3000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3000
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3000
используемые остатки бюджетных средств
139620
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 29 ноября 2018 года № 245
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
748646
Целевые текущие трансферты
196119
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
196119
Управление образования области
68807
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
623
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
936
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24389
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
6367
в том числе:
Ремонт объектов
4731
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
1636
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
148
Управление координации занятости и социальных программ области
28298
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5300
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6472
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
3225
Молодежная практика
3247
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
1540
На выплату государственной адресной социальной помощи
10584
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
4291
в том числе:
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4144
На аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
147
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
111
Управление ветеринарии области
236
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
236
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
98778
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
98778
в том числе:
Средний ремонт дорог
98778
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
552527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
537527
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
537527
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
15000
Жилищно-коммунальное хозяйство
15000
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 29 ноября 2018 года № 245
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2018 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
748646
Целевые текущие трансферты
196119
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
196119
Отдел образования района (города областного значения)
68807
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
623
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
936
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24389
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
6367
в том числе:
Ремонт объектов
4731
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
1636
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
148
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28298
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5300
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6472
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
3225
Молодежная практика
3247
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
1540
На выплату государственной адресной социальной помощи
10584
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
4291
в том числе:
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4144
На аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
147
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
111
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
236
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
236
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
98778
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
98778
в том числе:
Средний ремонт дорог
98778
Целевые трансферты на развитие
552527
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
552527
в том числе:
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
537527
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
537527
Жилищно-коммунальное хозяйство
15000
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000