Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 172 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХIХ сессиясының № 172 "2018-2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4543 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 408 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 952 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 432 307 мың теңге;
2) шығындар – 3 545 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 136 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 620 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХVІІ сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ 241 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2018 года № 5026
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4543, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 408 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 432 307 тысяч тенге;
2) затраты – 3 545 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 136 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 620 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 620 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХVІІ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 28 ноября 2018 года № 241
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Бюджет города Каражал на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

604378
04
Бiлiм беру
1272
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1272
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1272
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1272
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1272
"Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атасу көшесі мекенжайында орналасқан №6 жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының шатырын қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1222
"Қаражал қаласындағы №1жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
597856
1
Тұрғын үй шаруашылығы
45350
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45350
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10730
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10730
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайыда орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5730
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
34620
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
34620
"Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
7290
"Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көппәтерлі тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
10385
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6895
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайында орналасқан үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
10000
2
Коммуналдық шаруашылық
552506
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

604378
04
Образование
1272
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1272
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1272
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1272
015
За счет средств местного бюджета
1272
Разработка проектно - сметной документации на объект "Реконструкция кровли здания средней общеобразовательной школы №6, расположенного по адресу: Карагандинская область, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атасуйская" (без наружных инженерных сетей)
1222
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе №1 в городе Каражал"
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
597856
1
Жилищное хозяйство
45350
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
45350
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10730
015
За счет средств местного бюджета
10730
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
5730
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
5000
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
34620
015
За счет средств местного бюджета
34620
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3" (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
7290
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, 37"
10385
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
6895
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
50
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
10000
2
Коммунальное хозяйство
552506
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

552506
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
552506
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
383978
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383978
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
168528
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
153549
"Қаражал қаласының тұтынушыларының шекараларына сумен жабдықтау желілерін жеткізу, 4 кезек" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5930
"Шалғы кентінде су құбырларын қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
49
"Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданына сумен жабдықтау желілерін салу" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5250
2
Спорт
5250
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5250
057
Cпорт объектілерін дамыту
5250
"Қаражал қаласындағы Битабар көшесіне спорттық-сауықтыру орталығын салу" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу (жобаны байланыстыру)
5200
"Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын қайта құру" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50

552506
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
552506
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
383978
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
383978
015
За счет средств местного бюджета
168528
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
153549
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал, 4 очередь"
5930
Разработка проектно - сметной документации на объект "Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский"
49
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал"
9000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5250
2
Спорт
5250
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
5250
057
Развитие объектов спорта
5250
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса по улице Битабара в городе Каражал" (привязка проекта)
5200
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал"
50