Жәйрем кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жәйрем кентінің әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5062 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 30 мамырдағы қорытындысына сәйкес, Қаражал қаласы Жәйрем кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қаражал қаласы Жәйрем кентінің келесі көшелері:
1) Карьерная көшесі – Ғабиден Мұстафин көшесі;
2) Строительная көшесі – Дінмұхамед Қонаев көшесі;
3) Кустанайская көшесі – Ыбырай Алтынсарин көшесі;
4) Пионерская көшесі – Ораз Жандосов көшесі;
5) Строителей көшесі – Ахмет Жұбанов көшесі;
6) Юпитер көшесі – Жетісу көшесі;
7) Марс көшесі – Жібек жолы көшесі;
8) Меркурий көшесі – Шаңырақ көшесі;
9) Нептун көшесі – Тұран көшесі;
10) Солнечная көшесі – Болашақ көшесі;
11) Венера көшесі – Қайнар көшесі;
12) Сатурн көшесі – Сарыарқа көшесі;
13) Лунная көшесі – Алаш көшесі;
14) ЖДЦ көшесі – Аламан көшесі;
15) ПАТП көшесі – Ынтымақ көшесі;
16) ВСО-1 көшесі – Достық көшесі;
17) ВСО-2 көшесі – Игілік көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізілсін.
Жәйрем кентінің әкімі А. Наукенов

О переименовании улиц в поселке Жайрем
Решение акима поселка Жайрем Карагандинской области от 21 ноября 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5062
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 30 мая 2018 года, аким поселка Жайрем города Каражал РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Жайрем города Каражал Карагандинской области:
1) улицу Карьерная – на улицу Ғабидена Мұстафина;
2) улицу Строительная – на улицу Дінмұхамеда Қонаева;
3) улицу Кустанайская – на улицу Ыбырая Алтынсарина;
4) улицу Пионерская – на улицу Ораза Жандосова;
5) улицу Строителей – на улицу Ахмета Жұбанова;
6) улицу Юпитер – на улицу Жетісу;
7) улицу Марс – на улицу Жібек жолы;
8) улицу Меркурий – на улицу Шаңырақ;
9) улицу Нептун – на улицу Тұран;
10) улицу Солнечная – на улицу Болашақ;
11) улицу Венера – на улицу Қайнар;
12) улицу Сатурн – на улицу Сарыарқа;
13) улицу Лунная – на улицу Алаш;
14) улицу ЖДЦ – на улицу Аламан;
15) улицу ПАТП – на улицу Ынтымақ;
16) улицу ВСО-1 – на улицу Достық;
17) улицу ВСО-2 – на улицу Игілік.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка Жайрем А. Наукенов