Жәйрем кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жәйрем кентінің әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5063 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Қаражал қаласы Жәйрем кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қаражал қаласы Жәйрем кентінің келесі көшелері:
1) Восточная көшесі – Шоқан Уәлиханов көшесі;
2) Геологическая көшесі – Бауыржан Момышұлы көшесі;
3) Целинная көшесі – Мерей көшесі;
4) Социалистическая көшесі – Бұқар жырау көшесі;
5) Луговая көшесі – Ахмет Байтұрсынов көшесі;
6) Аэропортная көшесі – Керуен көшесі;
7) Садовая көшесі – Қазына көшесі;
8) Клубная көшесі – Аманат көшесі;
9) Октябрьская көшесі – Мұхтар Әуезов көшесі;
10) Западная көшесі – Береке көшесі;
11) Зеленая көшесі – Серпін көшесі;
12) Строителей тұйық көшесі – Атамұра көшесі;
13) Полярный көшесі – Көкжиек көшесі;
14) Звездный көшесі – Күншуақ көшесі;
15) Пионерская бульвары – Самал көшесі;
16) Подхоз көшесі – Көкорай көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жәйрем кентінің әкімі А. Наукенов

О переименовании улиц в поселке Жайрем
Решение акима поселка Жайрем Карагандинской области от 21 ноября 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5063
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года, аким поселка Жайрем города Каражал РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Жайрем города Каражал Карагандинской области:
1) улицу Восточная – на улицу Шоқан Уәлиханова;
2) улицу Геологическая – на улицу Бауыржан Момышұлы;
3) улицу Целинная – на улицу Мерей;
4) улицу Социалистическая – на улицу Бұқар жырау;
5) улицу Луговая – на улицу Ахмет Байтұрсынова;
6) улицу Аэропортная – на улицу Керуен;
7) улицу Садовая – на улицу Қазына;
8) улицу Клубная – на улицу Аманат;
9) улицу Октябрьская – на улицу Мұхтар Әуезова;
10) улицу Западная – на улицу Береке;
11) улицу Зеленая – на улицу Серпін;
12) переулок Строителей – на улицу Атамұра;
13) улицу Полярный – на улицу Көкжиек;
14) улицу Звездный – на улицу Күншуақ;
15) бульвар Пионерская – на улицу Самал;
16) улицу Подхоз – на улицу Көкорай.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка Жайрем А. Наукенов