Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата - ана төлемақысын мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 11/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4712 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 19 тамыздағы № 63/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 19.08.2021 № 63/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.К.Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 4 сәуір
№ 11/02 қаулысымен бекітілген
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата - ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы қаржыландырудың бір айдағы мөлшері (теңгеде)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы бір айдағы ата-ана төлемақысының мөлшері (теңгеде)
Мемлекеттік балабақша
Жеке-меншік бала бақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Мемлекеттік балабақша
Жеке меншік балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Мемлекеттік балабақша
Жеке меншік балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Сәтбаев қаласы,
Жезқазған кенті

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 4 апреля 2018 года № 11/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2018 года № 4712. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 19 августа 2021 года № 63/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 19.08.2021 № 63/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Толендину А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А.А. Идрисов
Утвержден
постановлением акимата города Сатпаев
от 4 апреля 2018 года № 11/02
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Административно территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (в тенге)
Государственный детский сад
Частный детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Государственный детский сад
Частный детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Государственный детский сад
Частный детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
город Сатпаев,
поселок Жезказган