Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 265 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 4723 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2018 жылғы 18 сәуірдегі
27 сессиясының № 265 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы 33 сессиясының № 417 "Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-122 болып тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы "Шарайна" № 35 (1901) газетінде жарияланған).
2. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы 3 сессиясының № 25 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Сәтбаев қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 наурыздағы "Шарайна" № 23 (1994) газетінде жарияланған).
3. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы 23 сессиясының № 189 "Автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, салық салу мақсаты үшін жер салығының базалық ставкасын түзетумен жерлерді өңірлерге бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2479 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Шарайна" № 1 (2088) газетінде және 2014 жылғы 14 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы 51 сессиясының № 432 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3688 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 наурыздағы "Шарайна" № 10 (2199) газетінде және 2016 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Сатпаевского городского маслихата
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2018 года № 4723
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сатпаевского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение
к решению 27 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 18 апреля 2018 года № 265
Перечень некоторых решений Сатпаевского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение 33 сессии от 25 марта 2011 года Сатпаевского городского маслихата № 417 "Об установлении ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-122, опубликовано в газете "Шарайна" от 6 мая 2011 года № 35 (1901)).
2. Решение 3 сессии от 21 февраля 2012 года Сатпаевского городского маслихата № 25 "Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сатпаев, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-137, опубликовано в газете "Шарайна" от 21 марта 2012 года № 23 (1994)).
3. Решение 23 сессии от 5 декабря 2013 года Сатпаевского городского маслихата № 189 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель для целей налогообложения с корректировкой базовых ставок земельного налога за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2479, опубликовано в газете "Шарайна" от 10 января 2014 года № 1 (2088) и в информационно-правовой системе "Әділет" 14 января 2014 года).
4. Решение 51 сессии от 17 февраля 2016 года Сатпаевского городского маслихата № 432 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3688, опубликовано в газете "Шарайна" от 11 марта 2016 года № 10 (2199) и в информационно-правовой системе "Әділет" 18 марта 2016 года).

5. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі 8 сессиясының № 65 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамыздағы "Шарайна" № 32 (2221) газетінде және 2016 жылғы 23 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение 8 сессии от 15 июля 2016 года Сатпаевского городского маслихата № 65 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3929, опубликовано в газете "Шарайна" от 12 августа 2016 года № 32 (2221) и в информационно-правовой системе "Әділет" 23 августа 2016 года).