Сәтбаев қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 26 маусымдағы № 23/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4867 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшада ұсынылған Сәтбаев қаласының жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Н.Нарботаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2018
жылғы 26 маусымдағы № 23/01
қаулысымен бекітілді
СӘТБАЕВ ҚАЛАСЫНЫҢ ЖАЙЫЛЫМ АЙНАЛЫМ СХЕМАСЫ

Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 26 июня 2018 года № 23/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2018 года № 4867.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую схему пастбищеоборотов города Сатпаев.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарботаева С.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А.А.Идрисов
Утверждена постановлением
акимата города Сатпаев от
26 июня 2018 года № 23/01
СХЕМА ПАСТБИЩЕОБОРОТА ГОРОДА САТПАЕВ