Шахтинск қаласы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата - ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 8/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 4664 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по городу Шахтинску
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 1 марта 2018 года № 8/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2018 года № 4664
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының Қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2018 год, финансируемый за счет местного бюджета согласно Приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска

2018 жылғы 1 наурыздағы
№ 8/07 қаулысына
қосымша
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына ата-ана төлемақысының мөлшері
Мемлекеттік
Жеке-меншік
1
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 4 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50

от 1 марта 2018 года
№ 8/07
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2018 год, финансируемый за счет средств местного бюджета
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
Государственные
Частные
1
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 4 акимата города Шахтинска"
50

*Ескерту: Егер бала кезекшілік топқа (7.00-19.00 сағат аралығында) баратын болса қосымша 300 теңге төлем жүргізіледі.

* Примечание: В случае если ребенок посещает дежурную группу (с 7.00 – 19.00 часов) должна производиться дополнительная оплата 300 тенге.