2019 жылы әскерге шақыру учаскесіне азаматтарды тіркеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5056 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 жылдың қаңтарынан наурызына дейін тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеуге алуды өткізу қорытындысы туралы ақпарат 2019 жылдың 5 сәуіріне дейінгі мерзімде ұсынылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К. К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков

О приписке граждан к призывному участку в 2019 году
Решение акима города Шахтинска Карагандинской области от 27 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5056
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О воинской службе и статусе военнослужащих" от 16 февраля 2012 года, аким города Шахтинска РЕШИЛ:
1. С января по март 2019 года организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Информацию об итогах проведения приписки граждан, указанных в пункте 1 настоящего решения предоставить в срок до 5 апреля 2019 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шахтинск Тлеубергенова К. К.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков