Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы 27 сессиясының № 27/291 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 4633 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4525 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 10 қаңтарда және 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2 (4205) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 122 174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 960 974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 942 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 118 643 мың теңге;
2) шығындар – 8 166 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 14 951 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 29 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – алу 29 151 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 61 328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 76 279 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 44 102 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5 - қосымшалар осы шешімге 1, 2 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение 27 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26 февраля 2018 года № 27/291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2018 года № 4633. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 января 2018 года № 1-2 (4205)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 122 174 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 960 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 942 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 118 643 тысяч тенге;
2) затраты – 8 166 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 14 951 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 279 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 29 151 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 29 151 тысяч тенге:
поступление займов – 61 328 тысяч тенге;
погашение займов – 76 279 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44 102 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

176 261
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
174 261
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
2
Қаржылық қызмет
20 577
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
20 577
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 786
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
357 739
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 325
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 622
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
703
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26 858
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 568
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 290
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
278 795
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 038
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 908
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 849
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
16 761
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 471
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 290
02
Қорғаныс
14 324
1
Әскери мұқтаждар
8 727
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 727
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 727
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
5 597
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 597
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 818
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

176 261
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174 261
022
Капитальные расходы государственного органа
2 000
2
Финансовая деятельность
20 577
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
20 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11 786
003
Капитальные расходы государственного органа
250
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
357 739
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 325
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 622
015
Капитальные расходы государственного органа
703
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26 858
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 568
003
Капитальные расходы государственного органа
5 290
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
278 795
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
23 038
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 908
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
252 849
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
16 761
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11 471
003
Капитальные расходы государственного органа
5 290
02
Оборона
14 324
1
Военные нужды
8 727
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 727
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 727
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 597
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 597
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 818
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

1 940
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
31 556
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2 968
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
106 969
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
102 416
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға
8 940

1 940
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
31 556
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2 968
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
106 969
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
102 416
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8 940