Самар ауылдық округінің аумағына карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 40/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 4971 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 02/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 16.01.2019 № 02/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 07-1-1-24/145 ұсынысының негізінде Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малы арасында қарасан ауруының шығуына байланысты Самар ауылдық округі аумағына карантин белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық және сауықтыру іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов

Об установлении карантина на территории Самарского сельского округа
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 40/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 октября 2018 года № 4971. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 16 января 2019 года № 02/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 16.01.2019 № 02/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 25 августа 2018 года № 07-1-1-24/145 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Абайского района, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота установить карантин на территории Самарского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные и оздоровительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан в области ветеринарии.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов