Қарабас кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 4662 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағы негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Қарабас кентіндегі көшелер келесідей:
1) Октябрьская көшесі Қазақстан көшесіне;
2) Советская көшесі Сарыарқа көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабас кентінің әкімі Е.Төкебаев

О переименовании улиц в поселке Карабас
Решение акима поселка Карабас Абайского района Карагандинской области от 12 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2018 года № 4662
На основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года " Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Карабас, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Октябрьская в улицу Қазақстан;
2) улицу Советская в улицу Сарыарқа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Карабас Тукебаев Е.