Есенгелді ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының Есенгелді ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 04 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қарашада № 5000 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Есенгелді ауылындағы көшелер келесідей болып қайта аталсын:
1) Гаражная көшесін Дарабоз көшесіне;
2) Школьная көшесін Шамшырақ көшесіне;
3) Центральная көшесін Жолашар көшесіне;
4) Набережная көшесін Несібелі көшесіне;
5) 40 лет Победы көшесін Жеңістің 40 жылдығы көшесіне;
6) Комсомольская көшесін Мәңкі батыр көшесіне;
7) Садовая көшесін Жусанды көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Григорьян

О переименовании улиц в селе Есенгельды
Решение акима Есенгельдинского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 24 октября 2018 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 ноября 2018 года № 5000
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Есенгельды, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Гаражная на улицу Дарабоз;
2) улицу Школьная на улицу Шамшырақ;
3) улицу Центральная на улицу Жолашар;
4) улицу Набережная на улицу Несібелі;
5) улицу 40 лет Победы на улицу Жеңістің 40 жылдығы;
6) улицу Комсомольская на улицу Мәңкі батыр;
7) улицу Садовая на улицу Жусанды.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Григорьян А