Үштөбе ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үштөбе ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 3-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4881 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Үштөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Заречное ауылындағы Центральная көшесі – Достық көшесі болып, Заречное ауылындағы Садовая көшесі – Ынтымақ көшесі болып, Заречное ауылындағы Степная көшесі – Алаш көшесі болып, Заречное ауылындағы Новоселов көшесі – Болашақ көшесі болып, Заречное ауылындағы Ленин көшесі – Наурыз көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үштөбе ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы А. Копбаева

О переименовании улиц в Уштобинском сельском округе
Решение акима Уштобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 3 июля 2018 года № 3-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 июля 2018 года № 4881
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Уштобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Заречное – на улицу Достык, улицу Садовая села Заречное – на улицу Ынтымак, улицу Степная села Заречное – на улицу Алаш, улицу Новоселова села Заречное – на улицу Болашак, улицу Ленина села Заречное – на улицу Наурыз.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Уштобинского сельского округа
А.Копбаева