Жаңаталап ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаталап ауылы әкімінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жаңаталап ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаталап ауылындағы Строительная көшесі – Құрылысшылар көшесі болып, Жаңаталап ауылындағы Нуринская көшесі – Қазақстан көшесі болып, Жаңаталап ауылындағы Заречная көшесі – Сарыарқа көшесі болып, Жаңаталап ауылындағы Новая көшесі – Астана көшесі болып, Жаңаталап ауылындағы Школьная көшесі – Болашақ көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылының әкімі Т. Амангелдин

О переименовании улиц в селе Жанаталап
Решение акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4790
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Жанаталап РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Строительная села Жанаталап – на улицу Курылысшылар, улицу Нуринская села Жанаталап – на улицу Казакстан, улицу Заречная села Жанаталап – на улицу Сарыарка, улицу Новую села Жанаталап – на улицу Астана, улицу Школьная села Жанаталап – на улицу Болашак.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Жанаталап Т. Амангелдин