Ақтөбе ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ақтөбе ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 7 тамыздағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 4900 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ақтөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе ауылындағы Центральная көшесі – Алаш көшесі болып, Ақтөбе ауылындағы 70 лет Октября көшесі – Сарыарқа көшесі болып, Ақтөбе ауылындағы Интернациональная көшесі – Достық көшесі болып, Ақтөбе ауылындағы Набережная көшесі – Нұра көшесі болып, Ақтөбе ауылындағы Молодежная көшесі – Жастар көшесі, Ақтөбе ауылындағы Школьная көшесі – Ыбырай Алтынсарин көшесі, Ақтөбе ауылындағы Торговая көшесі – Қайнар көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе ауылдық округінің әкімі Б. Казатай

О переименовании улиц в Актобинском сельском округе
Решение акима Актобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 7 августа 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2018 года № 4900.
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Актобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Актобе – на улицу Алаш, улицу 70 лет Октября села Актобе – на улицу Сарыарқа, улицу Интернациональная села Актобе – на улицу Достық, улицу Набережная села Актобе – на улицу Нұра, улицу Молодежная села Актобе – на улицу Жастар, улицу Школьная села Актобе – на улицу Ыбырая Алтынсарина, улицу Торговая села Актобе – на улицу Қайнар.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Актобинского сельского округа Б. Казатай