Корнеевка ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Корнеевка ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 4675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Корнеевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Керней ауылындағы Целинная көшесі – Алаш көшесі болып, Керней ауылындағы Тракторная көшесі – Бірлік көшесі болып, Керней ауылындағы Студенческая көшесі – Болашақ көшесі болып, Керней ауылындағы Строительная көшесі – Құрылыс көшесі болып, Ақжар ауылындағы Центральная көшесі – Орталық көшесі болып, Ақжар ауылындағы Клубная көшесі – Жастар көшесі болып, Ақжар ауылындағы Школьная көшесі – Мектеп көшесі болып, Ақжар ауылындағы Заречная көшесі – Ынтымақ көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Корнеевка ауылдық округінің әкімі Т. Ргебаев

О переименовании улиц в Корнеевском сельском округе
Решение акима Корнеевского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19 марта 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2018 года № 4675
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Корнеевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Целинная села Керней – на улицу Алаш, улицу Тракторная села Керней – на улицу Бирлик, улицу Студенческая села Керней – на улицу Болашак, улицу Строительная села Керней – на улицу Курылыс, улицу Центральная села Акжар – на улицу Орталык, улицу Клубная села Акжар – на улицу Жастар, улицу Школьная села Акжар – на улицу Мектеп, улицу Заречная села Акжар – на улицу Ынтымак.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Корнеевского сельского округа Т. Ргебаев