Жаңаарқа ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 4591 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Айнабұлақ ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтау ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Ақтүбек ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Мұқажан Жұмажанов атындағы ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес Қараағаш ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес Ералиев ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
7) осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес Байдалы би ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
8) осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес Бидайық ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
9) осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес Сейфуллин ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
10) осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес Түгіскен ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
11) осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес Целинный ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы;
12) осы қаулының 12-қосымшасына сәйкес Атасу кентінің жайылым айналымдарының схемасы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
1-қосымша
Айнабұлақ ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
2-қосымша
Ақтау ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
3-қосымша
Ақтүбек ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
4-қосымша
Мұқажан Жұмажанов атындағы ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
5-қосымша
Қараағаш ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
6-қосымша
Ералиев ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
7-қосымша
Байдалы би ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
8-қосымша
Бидайық ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
9-қосымша
Сейфуллин ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
10-қосымша
Түгіскен ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
11-қосымша
Целинный ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
12-қосымша
Атасу кентінің жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 11 января 2018 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 января 2018 года № 4591
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 3 пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) схему пастбищеоборота по Айнабулакскому сельскому округу согласно приложения 1 настоящего постановления;
2) схему пастбищеоборота по Актаускому сельскому округу согласно приложения 2 настоящего постановления;
3) схему пастбищеоборота по Актубекскому сельскому округу согласно приложения 3 настоящего постановления;
4) схему пастбищеоборота по сельскому округу имени Мукажана Жумажанова согласно приложения 4 настоящего постановления;
5) схему пастбищеоборота по Караагашскому сельскому округу согласно приложения 5 настоящего постановления;
6) схему пастбищеоборота по Ералиевскому сельскому округу согласно приложения 6 настоящего постановления;
7) схему пастбищеоборота по Байдалыбийскому сельскому округу согласно приложения 7 настоящего постановления;
8) схему пастбищеоборота по Бидаикскому сельскому округу согласно приложения 8 настоящего постановления;
9) схему пастбищеоборота по Сейфуллинскому сельскому округу согласно приложения 9 настоящего постановления;
10) схему пастбищеоборота по Тугускенскому сельскому округу согласно приложения 10 настоящего постановления;
11) схему пастбищеоборота по Целинному сельскому округу согласно приложения 11 настоящего постановления;
12) схему пастбищеоборота поселка Атасу согласно приложения 12 настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение 1
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Айнабулакскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Актаускому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Актубекскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по сельскому округу имени Мукажана Жумажанова
Приложение 5
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Караагашскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Ералиевскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Байдалыбийскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Бидаикскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Сейфуллинскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Тугускенскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота по Целинному сельскому округу
Приложение 12
к постановлению
акимата Жанааркинского района
от 11 января 2018 года
№ 03/01
Схема пастбищеоборота поселка Атасу