Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 39 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 4608 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық - санитариялық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті ауылында және Мәди ауылдық округінің "Бепеу-Қосық" шаруа қожалығының "Тайыншабаз" қыстағы аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 09 тамыздағы № 219 "Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті ауылында және Мәди ауылдық округінде "Бепеу-Қосық" шаруа қожалығының "Тайыншабаз" қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4340 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 тамыздағы № 69-70 (11590) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 29 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
2018 жыл 30 қаңтар.

О снятии ограничительных мероприятий
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30 января 2018 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2018 года № 4608
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Буркутты сельского округа Киргизский и зимовке "Тайыншабаз" крестьянского хозяйства "Бепеу-Косык" Мадийского сельского округа.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 09 августа 2017 года № 219 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Буркутты сельского округа Киргизский и зимовке "Тайыншабаз" крестьянского хозяйства "Бепеу-Косык" Мадийского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4340, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 26 августа 2017 года № 69-70 (11590), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 августа 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
30 января 2018 года.