Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі Жаңанегіз елді мекеніне белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 01 "Мартбек Мамыраев ауылдық округі Жаңанегіз елді мекеніне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4932 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қыркүйектегі № 37 (11681) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 11 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық
округінің әкімі
К. Жантурин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
19 желтоқсан 2018 жыл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 19 декабря 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 декабря 2018 года № 5083
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Мартбек Мамыраевского селького округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные в населенном пункте Жананегиз Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района от 4 сентября 2018 года № 01 " Об установлении ограничительных мероприятий в населенном пункте Жананегиз Мартбек Мамыраевского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4932, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 15 сентября 2018 года № 37 (11681), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 сентября 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского
сельского округа
К.А Жантурин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора министрества сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
19 декабря 2018 года