Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 4953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы қорытындысына сәйкес, Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы Матақ ауылының көшелері:
1) Школьная көшесі Матақ батыр көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
3) Молодежная көшесі Желтоқсан көшесіне;
4) Центральная көшесі Бейбітшілік көшесіне;
5) Асфальная көшесі Наурыз көшесіне;
6) Казахстанская көшесі Қазақ елі көшесіне;
7) Клубная көшесі Мәдениет көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Угар ауылдық округінің әкімі Ж. Рахымбеков

О переименовании улиц
Решение акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 сентября 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2018 года № 4953
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года, аким Угарского сельского округа Каркаралинкого района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Матак Каркаралинкого района:
1) улицу Школьная на улицу Матақ батыр;
2) улицу Комсомольская на улицу Тәуелсіздік;
3) улицу Молодежная на улицу Желтоқсан;
4) улицу Центральная на улицу Бейбітшілік;
5) улицу Асфальная на улицу Наурыз;
6) улицу Казахстанская на улицу Қазақ елі;
7) улицу Клубная на улицу Мәдениет.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Угарского сельского округа Ж. Рахымбеков