Нұра ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 маусымдағы XXIV сессиясының № 251 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 4827 болып тіркелді. Шешім 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі - 01.01.2020 дейін (шешімнің 3-т.).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 704 бабының 3-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданының аумағында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Нұра аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 400 "Нұра ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3437 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 қазанда, 2015 жылғы 17 қазандағы № 42 (5429) "Нұра" газетінде жарияланған);
Нұра аудандық мәслихатының 42 сессиясының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 442 "Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі 38 сессиясының № 400 "Нұра ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3658 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 22 ақпанда, 2016 жылғы 20 ақпанда № 7 (5445) "Нұра" газетінде жарияланған).
3. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін колданылады.
Сессия төрағасы Т. Жақантай
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Нуринского района
Решение XXIV сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13 июня 2018 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 июня 2018 года № 4827. Срок действия решения - до 1 января 2020 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения - до 01.01.2020 (п.3 решения).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения на территории Нуринского района.
2. Признать утратившими силу:
решение 38 сессии Нуринского районного маслихата от 17 сентября 2015 года №400 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3437 опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 20 октября 2015 года, в газете "Нұра" от 17 октября 2015 года №42 (5429));
решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 18 января 2016 года №442 "О внесении изменения в решение 38 сессии Нуринского районного маслихата от 17 сентября 2015 года №400 "О повышении базовых ставок Земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3658, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 февраля 2016 года, в газете "Нұра" от 20 февраля 2016 года №7 (5445)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Жакантай
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов