2019-2021 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 311 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5115 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 471 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 441 259 мың теңге;
2) шығындар – 472 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 1 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 152 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 152 мың теңге.

О бюджете поселка Нура на 2019-2021 годы
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2018 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 471 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 000 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 441 259 тысяч тенге;
2) затраты – 472 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 152 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 152 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 394 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 жылға кент бюджетінен берілетін білім беру мамандарына қызметтік лауазымдық айлық ақысын және тарифтік ставкалар 25 пайызға жоғарылатуды белгіленсін.
3. 2019-2021 жылдарға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар кірістер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27.11.2019 № 394 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019 год гражданским служащим образования, финансируемые из бюджета поселка, повышенные на 25 процентов должностные оклады и тарифные ставки.
3. Учесть, в составе поступлений бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2019-2021 годы согласно приложению 4.