Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Тассуат ауылының әкімінің 2018 жылғы 4 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 4819 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Тассуат ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Тассуат ауылының көшелері:
1) Дзержинский көшесі Достық көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Бірлік көшесіне;
3) Целинная көшесі Ардагерлер көшесіне;
4) Калинин көшесі Атамекен көшесіне;
5) Студенческая көшесі Студенттер көшесіне;
6) Школьная көшесі Болашақ көшесіне;
7) Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің міндеттерін атқарушысы Т. Колыш

О переименовании улиц
Решение акима села Тассуат Нуринского района Карагандинской области от 4 июня 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2018 года № 4819
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года, аким села Тассуат Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Тассуат Нуринского района:
1) улицу Дзержинского в улицу Достық;
2) улицу Комсомольская в улицу Бірлік;
3) улицу Целинная в улицу Ардагерлер;
4) улицу Калинина в улицу Атамекен;
5) улицу Студенческая в улицу Студенттер;
6) улицу Школьная в улицу Болашақ;
7) улицу Ленина в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Т. Колыш