Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 5034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Изенді ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Изенді ауылы әкімінің 2018 жылғы 13 тамыздағы № 1 "Изенді ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4899 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 тамыздағы № 32 (5580) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 23 тамызда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің міндеттерін атқарушысы С. Бердешова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2018 года № 5034
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Изенда РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Изенда.
2. Признать утратившим силу решение акима села Изенда от 13 августа 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Изенда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4899, опубликовано в районной газете "Нұра" от 18 августа 2018 года № 32 (5580), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 августа 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села С. Бердешова