Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Майоровка ауылының әкімінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 4598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Майоровка ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Майоровка ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Майоровка ауылы әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 1 "Майоровка ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4282 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 маусымдағы № 24 (5521) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 23 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Бастенов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Майоровка Нуринского района Карагандинской области от 16 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 февраля 2018 года № 4598
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Майоровка РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Майоровка.
2. Признать утратившим силу решение акима села Майоровка от 12 июня 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Майоровка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4282, опубликовано в районной газете "Нұра" от 17 июня 2017 года № 24 (5521), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 июня 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Бастенов