Осакаров ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 18/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 4667 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 25/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 29.04.2019 № 25/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Осакаров ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Осакаров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы "Осакаров ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" № 15/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3757 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 мамырында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 14 мамырында № 19 (7503) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Руслан Есенбекұлы Нұрмұханбетовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 12 наурыздағы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Осакаровского района
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 12 марта 2018 года № 18/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2018 года № 4667. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 29 апреля 2019 года № 25/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 29.04.2019 № 25/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Осакаровского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 24 марта 2016 года № 15/01 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3757, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года, районной газете "Сельский труженик" от 14 мая 2016 года № 19 (7503)).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурмуханбетова Руслана Есенбековича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 12 марта 2018 года