"Осакаров ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 03 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 07 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 4902 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Осакаров ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 03 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4737 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 3 мамырда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решения акима Осакаровского района от 27 апреля 2018 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 15 августа 2018 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2018 года № 4902
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Осакаровского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 27 апреля 2018 года №03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4737, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 мая 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов