Маржанкөл ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Маржанкөл ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 4948 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Маржанкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Маржанкөл ауылдық округіндегі көшелері келесідей:
1) Уызбай ауылындағы Октябрьская көшесін – Наурыз көшесіне;
2) Құрқопа ауылдағы Центральная көшесін - Шаңырақ көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Сембеков

О переименовании улиц Маржанкольского сельского округа
Решение акима Маржанкольского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 28 августа 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 сентября 2018 года № 4948
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Маржанкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в Маржанкольском сельском округе Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Октябрьская села Уызбай на улицу Наурыз;
2) улицу Центральная села Куркопа на улицу Шанырак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Сембеков