Озерный ауылдық округіндегі Ералы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Озерный ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5070 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі баскару туралы" Заңына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде, Озерный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Озерный ауылдық округіндегі Ералы ауылының көшелері келесідей:
1) Первая көшесі Атамұра көшесіне;
2) Вторая көшесі Бейбітшілік көшесіне;
3) Третья көшесі Шаңырақ көшесіне болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Каспаков

О переименовании улиц села Ералы Озерного сельского округа
Решение акима Озерного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 5 декабря 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2018 года № 5070
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села и на основании заключения областной ономастической комиссии аким Озерного сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Ералы Озерного сельского округа Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Первую на улицу Атамұра;
2) улицу Вторую на улицу Бейбітшілік;
3) улицу Третью на улицу Шаңырақ.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Каспаков