Ұлытау ауданы Қаракеңгір ауылдық округі Бозтұмсық ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы Қаракеңгір ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына және 2018 жылғы 09 тамыздағы Қарағанды облысы әкімінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қаракеңгір ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау ауданы Қаракеңгір ауылдық округі Бозтұмсық ауылындағы Центральная көшесінің атауы – Алтын Орда көшесі болып, Набережная көшесінің атауы – Ақжар көшесі болып, Советская көшесінің атауы – Жерұйық көшесі болып, Колхозная көшесінің атауы – Аманат көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Төре

О переименовании улиц в селе Бозтумсык Каракенгирского сельского округа Улытауского района
Решение акима Каракенгирского сельского округа Улытауского района Карагандинской области от 24 декабря 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5106
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 09 августа 2018 года, а также учитывая мнения жителей села, аким Каракенгирского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Бозтумсык Каракенгирского сельского округа – на улицу Алтын Орда, улицу Набережная – на улицу Ақжар, улицу Советская – на улицу Жерұйық, улицу Колхозная – на улицу Аманат.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Ж. Төре